خادم مردم

پایگاه خبری تحلیلی حماسه ساز

خادم مردم

پایگاه خبری تحلیلی حماسه ساز

خادم مردم
(پیشگام در حماسه سیاسی، اقتصادی و فرهنگی)
آخرین مطالب

۴ مطلب در ارديبهشت ۱۳۹۷ ثبت شده است

به گزارش پایگاه خبری صدای جویا از اصفهان؛ همان‌گونه که در اواسط هفته گذشته طی اطلاعیه‌ای از عموم مردم شاهین‌شهر جهت شرکت در پیاده‌رویی اعتراض‌آمیز به اقدامات حجت‌الاسلام مرتضی ملکیان امام‌جمعه این شهر از محل پارک بانک استان به سمت مصلای نماز جمعه اصفهان دعوت به عمل آمد.

در ادامه صبح امروز جمعه ۲۱ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۷ این پیاده‌رویی با حضور جمع کثیری از مردم انقلابی، شهیدپرور و همیشه در صحنه شاهین‌شهر ازجمله روحانیون، ورزشکاران، اصحاب فرهنگ و رسانه، خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران با حمل عکس امام خامنه‌ای و پلاکاردهایی که بر روی آن نوشته‌شده بود: (امام‌جمعه شاهین‌شهر ۱۵ سال خطبه‌های بی‌محتوا و تقویم تاریخ؛ سکوت امام‌جمعه شاهین‌شهر در برابر فتنه و در عوض توهین به جوانان انقلابی با القابی مانند مگس، نادان و نفهم؛ ارتباط امام‌جمعه شاهین‌شهر با افراد بدنام و سابقه‌دار از مترفین جامعه؛ طراحی شکایت جدید امام‌جمعه علیه روحانیون به جرم به دست گرفتن تصاویر رهبری و سایر) صورت گرفت.

این پیاده‌رویی در حالی انجام شد که بسیاری از مسئولان شهرستان شاهین‌شهر و میمه ازجمله نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس، فرماندار و برخی از اعضای شورای تأمین شهرستان شاهین‌شهر و میمه می‌خواستند مکرراً طی تماس‌های تلفنی همانند گذشته با دادن وعده وعیدهایی که درصد عملیاتی شدن آن‌ها بسیار ضعیف بود تلاش می‌کردند که این سیل عظیم جمعیت مردم انقلابی شاهین‌شهر را از انجام دادن این کار منع کنند.

اما مردم با بصیرت و ولایتمدار شاهین‌شهر با دادن پاسخ «نه»! تسلیم این وعده و وعیدها تکراری نشدند و راه خود را تا رسیدن به خواسته‌های به حق و قانونی خود از مسؤولان ذی‌ربط که آن‌ها آوردن یک امام‌جمعه تازه‌نفس و انقلابی بعد از گذشت ۱۵ بود ادامه دادند و در پایان این پیاده‌رویی با صدور و امضاء بیانیه‌ای جهت ارسال به بیت مقام معظم رهبری، شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کل کشور و همچنین سایر مسؤولان استان اصفهان پایان یافت.

انتهای پیام/ج

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۱ ارديبهشت ۹۷ ، ۱۲:۵۶
آقای جویا

به گزارش پایگاه خبری صدای جویا از اصفهان؛ صبح امروز سه‌شنبه ۱۸ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۷ پایگاه مطالبه گر عدالت‌خواهی شاهین‌شهر این دفعه با درج اطلاعیه‌ای در شبکه‌ها و کانال‌های اجتماعی داخلی و خارجی (تلگرام، سروش، ایتا و آی گپ) نیروهای انقلابی، مؤمن، دلسوز و متعهد شهر شاهین‌شهر را دعوت به پیاده‌روی تظلم خواهانه در اعتراض به اقدامات حجت‌الاسلام مرتضی ملکیان امام‌جمعه شهر شاهین‌شهر کرده است.

بر اساس این اطلاعیه و برنامه‌ریزی‌های که صورت گرفته، قرار است که این پیاده‌رویی رأس ساعت ۸ صبح روز جمعه ۲۱ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۷ از محل شهدای گمنام پارک بانک استان این شهر آغاز و تا مصلای نماز جمعه شهر اصفهان به پایان برسد.

انتهای پیام/ج

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۸ ارديبهشت ۹۷ ، ۱۳:۰۵
آقای جویا

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صدای جویا از اصفهان؛ این دفعه پایگاه مطالبه گر عدالت‌خواهی شاهین‌شهر طی یادداشتی در کانال‌های اجتماعی خود به (افشای بخشی از جریان فساد و تبعیض در استخدامی‌های شهرداری شاهین‌شهر) پرداخته است.

وی در این یادداشت بحث‌برانگیز آورده است؛ این روزها بحث تعدیل نیرو در شهرداری شاهین‌شهر بسیار جنجالی شده است.

لذا احساس کردیم مثل همیشه باید در این زمینه شفاف‌سازی صورت گیرد و ناگفته هائی بیان شود تا علت جوسازی افرادی که منفعت آن‌ها در این ماجراها به خطر افتاده یا دنبال سیاسی بازی هستند برای مردم روشن گردد.

ابتدا باید عرض کرد وضعیت مالی شهرداری شاهین‌شهر بحرانی است. برای روشن شدن این ادعا باید بدانید در دوره چهارم شورای شهر شاهین‌شهر ١۶٠ میلیارد تومان بودجه را بستند درحالی‌که درآمد آن‌ها ٨٨ میلیارد تومان بود یعنی حدود ٧٠ میلیارد کسری بودجه داشتند!!!

در حال حاضر شهرداری ماهیانه ٧ میلیارد تومان بابت حقوق کارکنان شهرداری پرداخت می‌کند. یک میلیارد تومان هم بابت وامی که شورای شهر قبل گرفتند پرداخت می‌کنند. یک میلیارد تومان هم خرج‌های جاری شهرداری است. یعنی در مجموع ماهیانه ٩ میلیارد فقط هزینه‌های جاری شهرداری است. و اگر ضرب‌در ١٢ ماه سال کنیم می‌شود ١٠٨ میلیارد تومان که این فقط خرج حقوق و بدهی وام شهرداری می‌شود!!!

خوب درآمد سالانه شهرداری چقدر بود ٨٨ میلیارد تومان!!! یعنی تا اینجا شهرداری شاهین‌شهر قدرت پرداخت حقوق کارکنان خود را هم ندارد!!! خوب حال پروژه‌های عمرانی و خدماتی به مردم چه می‌شود؟!

دیگر چیزی نمانده است و همه هزینه‌ها باید خرج حقوق کارکنان شود!!! لذا شهرداری توانایی احداث یا افتتاح پروژه عمرانی جدید برای مردم شاهین‌شهر را ندارد! یعنی پول مردم شاهین‌شهر که باید تبدیل به خدمات شود همه خرج حقوق کارکنان می‌شود.

این روند کسری بودجه در این مهروموم‌ها به نحوی شده که این بدهی‌های میلیاردی به پیمانکاران مدام بر روی‌هم انبار شده و اگر این روند ادامه پیدا کند این بدهی‌ها آن‌قدر زیاد می‌شود که شهرداری زمین می‌خورد!!! حال مقصر این فاجعه‌ای که رخ‌داده چه کسانی هستند؟!

مقصر شورای شهر و شهرداران سابق شاهین‌شهر هستند که با استخدام بی‌رویه فامیلی و قومیتی باعث شدند که پرسنل شهرداری به ١۵٠٠ نفر برسند.

برای مثال سال ٩١ شهرداری شاهین‌شهر حدود ۱٫۸ میلیارد حقوق پرسنل را ماهانه پرداخت می‌کرده با ٨٠٠ پرسنل ولی آن‌قدر نیرو وارد کردند که الآن ٧ میلیارد تومان ماهانه حقوق می‌دهند با ١۵٠٠ نیرو.

لذا اگر بخواهند از زمین خوردن شهرداری شاهین‌شهر جلوگیری کنند باید نیروها را تعدیل کنند تا هزینه‌های جاری شهرداری کاهش یابد.

اما نیروها چه کسانی هستند؟ نیروهای زیادی توسط مسئولین مختلف استانی و شهری به‌کارگیری شده‌اند که به بعضی موارد آن اشاره می‌کنیم. دو دختر فرمانداران استان در شاهین‌شهر به‌کارگیری شده‌اند.

دختر رئیس اداره برق فلان جای استان اصفهان به‌کارگیری شده است. خواهرزاده شهردار دو دوره قبل به‌کارگیری شده‌اند. ۱۸ نفر فامیل نسبی شهردار سابق به‌کارگیری شده‌اند.

برادرزاده فلان بازاری شاهین‌شهر به‌کارگیری شده است؛ عروس‌های دو نفر از اعضای شورای شهر سابق، دختر فلان عضو شورای شهر سابق، برادر فلان عضو شورای شهر و خواهرزاده فلان عضو شورای شهر سابق همه به‌کارگیری شده‌اند.

٧٠ نیرو توسط معاون سابق شهردار از بوئین به‌اضافه ٣ تا بردار خانم آقای معاون بکارگیری شده است. این‌ها فقط به‌عنوان نمونه و مثال بود و خیانت بسیار فراتر است. ضمن اینکه به‌غیراز فامیل درجه‌یک نسبی دوستان و اقوام و همشهری‌های آقایان نیز بوده‌اند.

جالب است بدانید که مثلاً دختر فلان مسئول استان با زانتیا تشریف می‌آوردند سرکار و یا دختر فلان مسئول از سپاهان شهر با خودرو شهرداری تشریف می‌آوردند و مردم شاهین‌شهر را مستفیض می‌کردند.

یا فلان کارگر به کار گرفته‌شده در شهرداری توصیه پزشکی داشته که شیء دو کیلو به بالا بلند نکند و فقط در سایه کار کند.

این اوضاع اسف‌باری است که شوراهای سابق و شهرداران سابق این شهر به بار آوردند و کاری با شهرداری شاهین‌شهر کردند که به این حال روز افتاده است.

به‌طور واضح بگوییم که یک باند مافیائی در شاهین‌شهر و استان اصفهان از مسئولان سابق و فعلی وجود دارند که صدها نیرو در بدنه شهرداری و سایر ارگان‌ها دارند که اگر کسی هم بخواهد این نیروها را تعدیل کند چنان فشار و هجمه‌ای از استان اصفهان و شهرستان شاهین‌شهر و میمه می‌آورند که شخص مجبور به عقب‌نشینی شود.

حال صریح و واضح با مردم شاهین‌شهر سخن بگوییم که طبق بررسی‌های همه‌جانبه جریان عدالت‌خواهی فقط دو نفر از اعضای فعلی شورای شهر مقتدرانه بر تعدیل نیروها اصرار دارند و در جهت نجات شهرداری شاهین‌شهر کوشا هستند.

این دو نفر هم آقایان مهرداد مختاری و علی فتحی هستند که قابل‌تقدیر است….!

مطمئناً با نام بردن از این دو نفر جریان مافیائی فساد و تبعیض از فردا جریان عدالت‌خواهی را متهم به جانب‌داری از این دو نفر عضو شورای شهر می‌کند در حالی که جریان عدالت‌خواهی با هیچ‌کس عقد اخوت ندارد و حتی دیده‌اید که در همین مطالب گذشته تندترین انتقادات را برای مثال به آقای فتحی انجام داده‌ایم که هیچ کس در این شهر جرأت بیان علنی آن را نداشت ولی در این جریان نجات شهرداری و مقابله با مافیای فساد و تبعیض آقایان مختاری و فتحی سنگ تمام گذاشتند و اگر بیان نمی‌کردیم مطمئناً از عدالت خارج‌شده بودیم.

برای این مطلب هم دلایل روشن و واضحی داریم. آقای مختاری به‌عنوان رئیس فعلی شورا و فتحی به‌عنوان عضو می‌توانستند در این ماجرای تعدیل نیرو مثل سایرین عمل کنند و تمام نیروهای کنونی را حفظ کنند و مانند گذشتگان خودشان هم یکسری دیگر از اقوام و همشهری‌های مسئولین شهر را به‌کارگیری کنند تا موجب خشنودی جریان مافیائی فراهم شود و ضمن اینکه از این حجم بالای تخریب و فشار هم در امان باشند. اما عقل منفت طلبانه می‌گوید خودت را به دردسر نینداز.

ولی وقتی این دو نفر حجم فشار و تخریب و جنگ روانی را به جان می‌خرند هر انسان با وجدان و دارای کوچک‌ترین شرافت انسانی متوجه می‌شود که مسئول منفعت‌طلب خود را با مافیای قدرت و ثروت و فساد درگیر نمی‌کند و موج تخریب و فشار را به جان نمی‌خرد لذا ما و مردم در این جریانات باید هوشیار باشیم و قدردان مسئولان شجاع باشیم.

البته در زمینه تعدیل نیرو اشکالاتی هم هست که با صراحت به خود این دو عضو شورا هم انتقال داده‌ایم. برای مثال شهرداری ١٠٠ نفر لیست تعدیل نیرو آماده و اعلام می‌کند. از این صد نفر؛ پنجاه نفر افراد بی‌پشتوانه از کار بیکار می‌شوند ولی پنجاه‌نفری که به جریان مافیائی اتصال دارند با فشار و هجمه مجدد خود را به نحوی بر می‌گردانند.

البته تا به حال خیلی از افراد پرنفوذ بیکار شده‌اند مثل دختر فلان فرماندار استان ولی برخی هم، چنان فشاری آورده‌اند که شهردار و شورا را مجبور به عقب‌نشینی کرده‌اند. لذا در این ماجرا باید مراقب آن کارگر مظلوم و زحمت‌کش بی‌پشتوانه باشند.

شورای شهر باید دست را بر روی افراد و اقوام درجه‌یک نسبی مسؤولان شهر و استان و وابستگان آن‌ها بگذارند، دست را بر روی کسانی بگذارند که ساکن این شهر نیستند و از شهرهای اطراف با باندبازی آمده‌اند.

و از آن کارگر و جوان شاهین‌شهری حمایت و آن را در بدنه شهرداری حفظ نماید، اگرچه دردسرهای مالی هم برای شهرداری ایجاد شود.

البته یکی از مقصران اصلی این ماجراها بی‌شک عده‌ای از مردم شاهین‌شهر هستند که درگذشته به این افراد نالایق رأی دادند و از طرفی هم عده‌ای با سکوت خود و با این استدلال که یا به ما مربوط نمی‌شود و دنبال دردسر نگردیم و یا اگر اعضای شورا و شهردار و معاونان باندبازی می‌کنند ما هم از این سفره بهره‌مند هستیم و فلان فامیل و همشهری از این ماجراها منتفع هستند ولی دیدیم که این فسادها آن‌قدر جمع شد که اکنون دامن همه مردم شاهین‌شهر را گرفته است.

البته این نکته را هم یادآوری کنیم که در این جریان مقابله با مافیای فساد و تبعیض به غیر از آقایان مختاری و فتحی، یکی دو نفر از دیگر اعضای شورا و شهردار هم همراه بوده‌اند ولی مانند دو نفری که نام بردیم علنی و بی‌پروا نبوده‌اند.

انتهای پیام/د

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۳ ارديبهشت ۹۷ ، ۱۳:۰۹
آقای جویا

به گزارش پایگاه خبری صدای جویا از اصفهان به نقل از ایلنا؛ سعید ایوبی با اشاره به پرونده‌های سعید مرتضوی درباره پرونده بازداشت‌گاه کهریزک و حکم دادستان سابق تهران در رابطه با این پرونده گفت: در بحث پرونده موسوم به کهریزک چند نکته قابل توجه است که باید به آن پرداخته شود؛ نخست بحث شکلی و رسیدگی به این پرونده است، من قبلا بارها اعلام کرده‌ام و همچنین در زمان اعاده دادرسی که کارهای آقای مرتضوی را بر عهده داشته و پیگیری می‌کردم آنجا هم اعلام کردم کهریزک اساسا از اعتبار امر مختومه برخوردار است.

وی ادامه داد:  آقای مرتضوی در ارتباط با شکایات آقایان کامرانی و جوادی‌فر از سوی دادگاه و دادسرای تهران در رابطه با اتهام معاونت در قتل عمد تبرئه شدند.

ایوبی خاطرنشان کرد: آقای مرتضوی دوبار در مساله معاونت در قتل عمد حکم تبرئه گرفتند که بعد از آن خانواده روح الامینی شکایت کردند و در کمال ناباوری و تعجب در پرونده‌ای که سه نفر در یک زمان و یک مکان به نام بازداشت‌گاه کهریزک  فوت می‌کنند آقای مرتضوی در ارتباط با دو نفر از این عزیزان منع تعقیب و برائت می‌گیرند اما در رابطه با یک نفر در دادگاه تجدیدنظر حکم به دو سال حبس صادر می‌شود.

این وکیل دادگستری تاکید کرد: اینکه جای تعجب دارد دادگاه محترم تجدیدنظر به این موضوع هیچ توجهی نکرد، این امر یکی از ابتدائی‌ترین اصول دادرسی، قواعد شکلی و آمری آیین دادرسی کیفری است.

وی افزود: البته رأی دادگاه بدوی که تجدید نظر آن را نقض کرده اعلام برائت بوده است یعنی آقای مرتضوی در دادگاه تبرئه شدند و دادگاه تجدیدنظر آن را نقض می‌کند؛ از لحاظ شکلی این ایراد وارد بوده و هست مضاف بر اینکه در صلاحیت قاضی محترم هم آقای مرتضوی ایراد گرفته‌اند اما متاسفانه هیچ توجهی به این موضوع نشد.

ایوبی با اشاره به بازداشت‌گاه کهریزک گفت: در رابطه با خود موضوع بازداشتگاه کهریزک هم باید به اطلاع برسانم اساسا این بازداشتگاه تحت نظارت نیروی انتظامی بوده است و حسب اعلام ریاست وقت قوه قضائیه آیت الله هاشمی شاهرودی که صراحتا بر این موضوع تاکید کردند و دست خط دادند که این بازداشتگاه زیر نظر قوه قضائیه نیست و زیر نظر نیروی انتظامی است.

وی خاطرنشان کرد: این بازداشتگاه در حال حاضر هم دایر است و تحت نظر نیروی انتظامی است و با عنوان سروش ۲۱۲ اداره می‌شود.

وکیل متهم پرونده بازداشت‌گاه کهریزک ادامه داد: ایرادهای دیگری که در بحث اعاده دادرسی به آن ورود کردیم و پرداختیم؛  بند ت و بند ج ماده ۴۷۲ آیین دادرسی کیفری است که متاسفانه تقریبا یک هفته بعد از اینکه ما تقاضای‌مان را دادیم بدون اینکه توجهی به صد صفحه لایحه اعاده دادرسی داشته باشند تا یک هفته قرار رد اعاده دادرسی صادر شد.

وی با اشاره به اتهام دادستان سابق تهران به جرم معاونت در قتل، عنوان کرد:  ایراد بسیار مهمی که به رای وارد بوده و هست معاونت در جرم قتل عمد است، مطابق تبصره ۱۲۶ از قانون مجازات‌های اسلامی برای تحقق معاونت در هر جرمی وحدت قصد و تقدم زمانی بین رفتار معاون و مرتکب جرم شرط است یعنی اینکه معاون جرم و مباشر جرم باید باهم قصدشان یکی باشد و عمل معاون هم قبل از عمل مباشر جرم باشد.

ایوبی خاطرنشان کرد: آقای مرتضوی نه مباشرهای جرم که از نیروهای انتظامی بودند می‌شناخت و نه دیده بودند و ارتباطی با آن‌ها نداشته است، چطور ممکن است آقای مرتضوی که در مقام دادستانی تهران بوده است و در دفتر خودش نشسته و هیچ اطلاعی هم نداشته که در این بازداشتگاهی که زیر نظر نیروی انتظامی بوده و اساسا از حوزه استحفاظی شهر تهران هم خارج بوده و در حوزه استحفاظی کهریزک است و هیچ شناختی هم نداشته چه طور وحدت قصد را قاضی  قاضی محترم احراز کرده است و چه ارتباطی بین  معاون و  مباشر را پیدا کرده است؟

وی افزود: این موارد اشکال‌های بسیار عمده و بزرگی است که در این پرونده مطرح است و متاسفانه توجهی هم به آن نشده است.

وکیل متهم پرونده بازداشت‌گاه کهریزک با بیان این مضاف بر اینکه افعال مادی موضوع معاونت در ماده ۱۲۶ مجازات اسلامی تصریح شده است،‌ گفت: این افعال هم حصری هستند مانند تحریک، تهدید و تحصیل کردن وقوع جرم و مواردی که در آن ماده قانون وجود دارد؛ آقای مرتضوی نه شرکای جرم را ترغیب کردند به ارتکاب قتل و نه تهدید و نه تحریک کردند و نه شرکای جرم و مباشرین قتل عمد این سه مرحوم  که از نیروهای انتظامی بودند مطابق بند ب ۲۹۰ است قانون مجازات اسلامی محکوم شدند.

وی ادامه داد: بند ۲۹۰ قانون مجازات اسلامی می‌گوید هر‌گاه مرتکب عمدا کاری انجام دهد که نوعا موجب جنایت واقع شده یا نظیر آن می‌گردد هر چند قصد ارتکاب جنایت یا نظیر آن را نداشته ولی آگاه و متوجه بوده که آن کار موجب آن جنایت و نظیر آن می‌گردد موضوع جراحت عمدی محسوب می‌شود.

ایوبی تاکید کرد: توجه داشته باشید در این بند موضوع قصد مجرمانه منصرف از عمل ارتکابی فعل مادی جرم قتل بیان شده، در واقع دادگاه نظامی ظاهرا احراز کرده نظامیانی که محاکمه کرده مباشرین جرم بودند قصد قتل نداشتند عمل آن‌ها نوعا موجب جنایت شده؛ لذا وقتی خود مباشر قصد قتل ندارد و صرفا عمل آن کشنده استٔ برای شخص دیگری که در مقام دادستان بوده، دستور اعزام این افراد را به بازداشتگاه کهریزک نداده و لذا آن بازداشتگاه هم در اختیار نیروی انتظامی بوده چگونه می‌توان برای آن مقام معاون جرم محکومت قصد در نظر بگیریم.

این وکیل دادگستری خاطرنشان کرد: یک سری اصول فنی بسیار روشن و گویا با کمی دقت مشخص می‌شود، اگر واقعا انصاف و عدل را در نظر داشته باشیم و از غرایض شخصی دوری کنیم و کینه‌توزی را کنار بگذاریم خواهیم دید رأی که صادر شده است به حقی نبوده است. حداقل باید مجددا مورد بازبینی قرار بگیرند.

وی در خصوص بازداشت موکل خود خود، عنوان کرد: تا این لحظه اطلاعی ندارم که آیا آقای مرتضوی بازداشت شده‌اند یا خیر، اطلاعی که از ایشان داشتم این بود که ایشان به دنبال اعمال ماده ۴۷۷ آئین دادرسی کیفری هستند و قصد دارند راسا از ریاست محترم قوه قضائیه تقاضا کنند پرونده را شخصا مورد بازبینی قرار دهد.

ایوبی تاکید کرد: اگر که ریاست محترم قوه قضائیه واقعا این رای را خود شخصا تایید کنند که قانونی و شرعی صادر شده مطمئن باشید آقای مرتضوی حتما تحمل مجازات می‌کند.

وی افزود: بنده از جامعه حقوقی، حقوقدانان، قضات و وکلای محترم از کسانی که دوست دارند کار پژوهشی و تحقیقی انجام دهند دعوت می‌کنم این رای را تحلیل و نقد کنند، این رای با ایراداتی که دارد می‌تواند مظلومیت موکل بنده را ثابت کند.

ایوبی با بیان اینکه بار‌ها گفته‌ام آقای مرتضوی منشا خدمات بسیاری در دادسرای عمومی و انقلاب اسلامی تهران، ‌تامین اجتماعی، ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز بوده‌اند، گفت: اینکه امروز آقای مرتضوی این گونه امروز مورد هجمه واقع می‌شوند بیشتر از روی غرض ورزی، عناد و دشمنی است. کسانی که داعیه دفاع از حقوق بشر و رسیدگی عادلانه را دا رند چرا امروز سکوت کردند و حرفی نمی‌زنند؟ این‌ها ایراداتی است که به این رای وارد است یک انسانی به ناحق محکوم شده و متاسفانه اشخاصی که قبلا از سوی آقای مرتضوی مورد محاکمه قرار گرفته‌اند و محکوم شده‌اند و آقای مرتضوی کار قانونی و قضایی خود را انجام دادند امروز باید قلم دستشان باشد و علیه او قلم بزنند. تریبون داشته باشند و بر علیه ایشان حرف بزنند این عادلانه و انصاف نیست.

انتهای پیام/د

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۲ ارديبهشت ۹۷ ، ۱۷:۰۵
آقای جویا