خادم مردم

پایگاه خبری تحلیلی حماسه ساز

خادم مردم

پایگاه خبری تحلیلی حماسه ساز

خادم مردم
(پیشگام در حماسه سیاسی، اقتصادی و فرهنگی)
آخرین مطالب

۱۹ مطلب در ارديبهشت ۱۳۹۶ ثبت شده است

به گزارش پایگاه خبری جویاآنلاین، بر اساس آخرین اخبار میدانی به‌دست‌آمده از شمارش آراء پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر شاهین‌شهر که هنوز مورد تائید قرار نگرفته است. (سجاد قهرمانی فرد با ۱۱۱۷۴ رای، اسماعیل فرهادی با ۱۰۶۲۲ رای، پرستو جهانگیری با ۱۰۳۳۹ رای، مهرداد مختاری با ۱۰۰۳ رای، علی فتحی با ۹۷۴۸ رای، حسین ابراهیمی ناغانی با ۸۴۹۵ رای و علیرضا جهانگیری با ۸۴۶۴ رای) هفت نفری هستند که توانسته اند که اعتماد شاهین‌شهری ها را برای چهار سال به خود جلب و کرسی‌های پنجمین دوره شورای اسلامی شاهین‌شهر را تصاحب کنند. در ضمن اخبار حکایت از مشارکت بیش از ۶۰ درصد مردم شهرستان شاهین‌شهر و میمه در این دوره را دارد.

همچنین ائتلاف اصلح طلبان که به نام« متخصصین شهر» که از جمله( علی فتحی، مهرداد مختاری و اسماعیل فرهادی) از اعضای تشکیل‌دهنده اصلی آن بودند توانست در این میدان رقابت پیروز شوند. و بر اساس برخی اخبار احتمال اینکه حمیدرضا مقدسی عضو کنونی شورای شهر یکی از گزینه‌های اصلی اعضاء جدید برای تصدی پست مدیریت شهرداری شاهین‌شهر به عنوان شهردار باشد نیز قوت گرفت.

نتایج نهایی انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراها تا حداکثر ساعت ۱۴ امروز (۳۰ اردیبهشت ماه) اعلام می شود. اما خبرها حکایت از پیروزی دوباره حجت السلام حسن روحانی دارد.

انتهای پیام/ج

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۳۰ ارديبهشت ۹۶ ، ۱۳:۴۱
آقای جویا

به گزارش پایگاه خبری جویاآنلاین، به نقل از پایگاه عدالت‌خواهی شاهین‌شهر حسین ابراهیمی ناغانی با کد انتخاباتی ۱۲۶ در مطلبی تحت عنوان نامزدهای شورا به‌جای پیام‌های تبریک و تسلیت اموال خود شفاف‌سازی کنند. خوشبختانه آقای ابراهیمی ناغانی عضو کنونی شورای شهر شاهین‌شهر به‌عنوان اولین نفر اموال و دارایی‌های خود را به‌صورت شفاف در گفت‌وگو با رسانه‌ها اعلام کرد.

که جهت اطلاع و آگاهی مردم همیشه در صحنه و شریف شاهین‌شهر لیست این اموال و دارایی‌ها چه قبل از کاندیداتوری و چه بعد از آن به شرح زیر می‌باشد:

+دارایی قبل از عضویت در شورای شهر

*مبلغ ۶۰ میلیون تومان رهن یک‌منزل ۱۰۰ متری در خیابان عطار فرعی ۸ غربی مجتمع میلاد شاهین‌شهر

*یک دستگاه خودرو سواری پژو پارس مدل ۱۳۸۷ سفیدرنگ

* مبلغ ۴۰ میلیون تومان پس‌انداز همسرم در نزد بانک تجارت و بعد انتقال به بانک قوامین

*یک زمین کشاورزی به ارزش تقریبی ۳۰ میلیون تومان در شهر ناغان

* یک کتابخانه خانگی به ارزش تقریبی ۲۰ میلیون تومان

+دارایی بعد از عضویت در شورای شهر

* مبلغ ۶۰ میلیون تومان رهن یک‌منزل ۱۰۰ متری در خیابان عطار فرعی ۸ غربی مجتمع میلاد (که جزو دارایی‌هایم در سال ۱۳۹۲ بود) به‌حساب تعاونی کارمندان دولت جهت ثبت‌نام یک واحد آپارتمان در سال ۱۳۹۳ واریز شد.

*یک دستگاه خودرو سواری پژو پارس مدل ۱۳۸۷ سفیدرنگ

* مبلغ ۴۰ میلیون تومان پس‌انداز همسرم در نزد بانک تجارت و بعد انتقال به بانک قوامین (به‌علاوه حدود ۲۵ میلیون تومان سود سپرده چهارساله ۹۲-۹۶)

* یک زمین کشاورزی به ارزش تقریبی ۳۰ میلیون تومان در شهر ناغان

* یک کتابخانه خانگی به ارزش تقریبی ۲۰ میلیون تومان

* دریافت یک وام به مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان اعضای هیات علمی دانشگاه دولتی در مورخه ۳۰/۸/۱۳۹۳ از بانک تجارت با سود ۲۲ درصد به شماره تسهیلات ۰۶۷۱۵۴۰۵۶۵ و نیز دریافت وام از بانک اقتصاد مهر به مبلغ ۷۵ میلیون تومان با بهره ۲۸ درصد به شماره ۸۴۱۹۸۱۷۱۲۴۰۳۰۵۴۱ شعبه سعدی شهرکرد که در سال ۱۳۹۵ با اخذ وامی دیگر به شماره ۶۶۸۷۲۲۵۸۷۰ نزد بانک ملی به مبلغ ۴۵ میلیون با سود ۱۸ درصد جهت تسویه آن فقط و فقط برای خرید یک آپارتمان ۹۲ متری در خیابان عطار فرعی یک شرقی بن‌بست ۹ پلاک ۲۲ واحد ۴٫ برای این آپارتمان از سال ۹۳ تا ۹۵ ماهانه ۶ میلیون تومان قسط و از ۹۵ تا ۳۰/۱۰/۹۷ ماهانه ۵۳۰۰۰۰۰ تومان و از این تاریخ تا ۱۱/۸/۱۳۹۸ ماهانه ۲۱۶۹۱۰۰ تومان باید ماهانه قسط پرداخت کنم.

* فیش حقوقی این‌جانب به‌عنوان عضو هیئت‌علمی رسمی دانشگاه: از حساب‌جاری ۲۸۱۴۰۷۶۲۸۰ به مبلغ ۶۸۳۴۴۷۹۶ ریال می‌باشد.

*مجموعه حق‌التدریس و حق الزمه مدیریت و پایان‌نامه به‌صورت ماهیانه تا سال ۱۳۹۲ به میزان ۲ میلیون‌تا ۳ میلیون بوده که از سال ۱۳۹۲ تاکنون به علت مشغله کاری در شورای اسلامی کاملا حذف گردیده است.

*فرزندان من به نام مانیا ابراهیمی ناغانی؛ نیکآوا ابراهیمی ناغانی و محمد کیا ابراهیمی ناغانی و همسرم مینا چادگون پور در هیچ بانکی حسابی ندارند.

*هزینه انتخابات بنده نیز در قالب وام قرض‌الحسنه ایست به مبلغ ۲۴ میلیون تومان که در مورخه ۲۴/۱۲/۱۳۹۵ به شماره چک ۳۴۳۳/۸۸۸۱۹۰ به شماره‌حساب ۲۸۱۴۰۷۵۰۹۸ از صندوق قرض‌الحسنه دانشگاه محل خدمتم که ۱۵ سال در آن صندوق عضویت دارم دریافت شد.

در پایان ضمن تشکر از آقای ابراهیمی ناغانی عضو کنونی شورای شهر شاهین‌شهر و همچنین کاندید پنجمین دوره انتخابات لذا از سایر اعضای فعلی شورای شهر از جمله حجت السلام روح‌الله بیدرام، علیرضا جهانگیری، اسماعیل فرهادی، علی ضامن مسعودی، حمیدرضا مقدسی، پیمان شکر زاده، پرویز عظیمی، علی صالحی و حیدر علی عارفیان نیز می‌خواهیم برای نشان دادن صداقت، اموال و دارایی‌های خود را به‌صورت شفاف به اطلاع عموم مردم برسانند .

انتهای پیام/ج

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۷ ارديبهشت ۹۶ ، ۱۳:۲۴
آقای جویا

به گزارش پایگاه خبری جویاآنلاین، علیرضا بصیری جزی امروز چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۶ در آخرین روز تبلیغات کاندیداها در نشست خبری خود با اصحاب رسانه در محل سالن جلسات فرمانداری که به‌صورت گزینشی برگزار شد و تنها از رسانه‌های حامی دولت در این جلسه دعوت به‌عمل‌آمده بود. اظهار کرد: در شاهین‌شهر ٨١ شعبه رأی وجود دارد، که ۲ شعبه آن به‌صورت سیار و ٧٩ شعبه دیگر ثابت و آماده دریافت رأی شهروندان عزیز است.

وی در ادامه افزود: نامزدهای انتخاباتی باید تا ساعت ٨ صبح روز پنج‌شنبه کلیه تبلیغات خود را متوقف کنند و حتی فضای مجازی نیز از این قاعده مستثنا نمی‌باشد.

فرماندار شاهین‌شهر و میمه همچنین از شهروندان فهیم شاهین‌شهر خواست تا در ساعات اولیه رأی‌گیری به شعب اخذ رأی مراجعه کنند و گفت: ۱۴۱هزار نفر در شاهین‌شهر و میمه واجد شرایط رأی دادن که برای آن‌ها ۱۲۱ شعبه اخذ رأی پیش‌بینی‌شده است.

وی از پیش‌بینی بالای ۶۰ درصدی مشارکت مردم شهرستان در انتخابات خبر داد و بیان داشت: خریدوفروش آرا زیبنده نظام جمهوری اسلامی و در شان مردم با فرهنگ شاهین‌شهر نیست و بدون شک با تخلف‌های انتخاباتی قاطعانه برخورد خواهیم کرد.

انتهای پیام/ج

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۷ ارديبهشت ۹۶ ، ۱۳:۲۳
آقای جویا

به گزارش پایگاه خبری جویاآنلاین، همان‌گونه که در اخبار قبلی با توجه به گرم شدن فضای انتخابات در کشور و تشکیل احزاب و ائتلاف‌های مختلف برای جذب حداکثری آرای مردم سخن میان آمد.

و بخصوص از تولد ائتلافی به نام «تغییر به نفع مردم» طی نشست‌های مشورتی با صاحب‌نظران و نیروهای ارزشی شاهین‌شهر اصفهان خبر داده بودیم.

در ادامه این فعالیت‌ها احزاب و جناح‌های مختلف امروز چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۶ و در آخرین روز تبلیغات کاندیداهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و همچنین پنجمین دوره انتخابات شورای شهر و روستا از طریق رسانه‌های مجازی مطلع شدیم. رأس ساعت هشت و نیم امشب گردهمایی ائتلاف «متخصصین شهر» که تا حدود بسیار زیادی رابطه نزدیکی با جناح اصلاح‌طلبان دارند در میدان امیرکبیر شهر شاهین‌شهر واقع در (انتهای خیابان عطار) با حضور اعضای این ائتلاف ازجمله (ابراهیم قربانی جزی، علی فتحی، اسماعیل فرهادی، داود فروزنده، علیرضا جهانگیری، مهرداد مختاری و زهرا محمدی زراسوند) با حضور حامیان این ائتلاف برگزار می‌شود.

و در ادامه نیز امیر یعقوبی کاندیدای چند دوره مجلس شورای اسلامی شهرستان‌های برخوار، شاهین‌شهر و میمه و شورای اسلامی شهر شاهین‌شهر و همچنین از اساتید دانشگاه آزاد اسلامی و پیام نور و از طیف جریان اصولگرایی طی لیستی حمایت خود را از (حسین ابراهیمی ناغانی، روح‌الله هاشمی، حسین شاهزاده فرد، مهرداد مختاری، علی فتحی، فریبا شریفی مال امیری و داوود فروزنده) اعلام کرده است.

انتهای پیام/ج

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۷ ارديبهشت ۹۶ ، ۱۳:۲۳
آقای جویا

به گزارش پایگاه خبری جویاآنلاین، نورالله جویا کاندید پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر شاهین‌شهر با اعلام بیانه‌ای خدمت مردم شریف و همیشه در صحنه شاهین‌شهر اصفهان که متن آن به شرح ذیل است از ادامه این رقابت انصراف داد.

بسم‌الله الرحمن الرحیم

تاریخ:۲۶/۰۲/۱۳۹۶

شماره:۲۶-۰۲/ن/ج

پیوست: صلوات

موضوع: انصراف از کاندیداتوری

حمد و سپاس بیکران خدایی که انسان را عقل، اراده، آزادی و کرامت بخشید و سرنوشت مردم را در گرو عزم آن‌ها در تغییر احوال درونی‌شان مقدر نمود.

«اِنَّ اللّهَ لا یُغَیِّرُ ما بِقَومٍ حَتّیَ یُغَیِّروا ما بِاَنفُسِهِم» سوره رعد آیه ۱۲

بودن در قلب مردم زیباترین هدفی است که سرلوحه زندگی این‌جانب بوده و همواره به این آرمان افتخار می‌کنم.

این‌جانب (نورالله جویا با کد انتخاباتی ۱۹۶) و فرزند کوچک قوم بزرگ (کُرد) در میان اقوام بزرگ و محترم شاهین‌شهر اصفهان ضمن سپاسگزاری بیکران از بزرگان ایل بختیاری و لُر، برادران، خواهران، دوستان، مسئولان، همکاران ارجمند و همه عزیزانی که به‌انحاءمختلف در این مدت بنده را مورد لطف و محبت بیکران خود قرار داده‌اند، در راستای همگرایی و اتحاد و در اجرای توصیه بزرگان قوم کُرد مبنی بر رسیدن به اتحادی جامع جهت حضور مؤثر در شورای شهر و حصول بهترین نتیجه برای مشارکت در مدیریت شهری شاهین‌شهر اصفهان و ازآنجایی‌که هیچ‌کدام از کاندیداهای تائید صلاحیت شده برای اتحاد ایلی و طایفه‌ای تاکنون از خود مایه چندانی نگذاشته‌اند. این‌جانب برای تشویق سایر کاندیداهای محترم شاهین‌شهر و برای رسیدن به اجماعی مبارک، انصراف خود را از کاندیداتوری پنجمین دوره شورای شهر شاهین‌شهر اصفهان اعلام نموده و در روزهای حساس و سرنوشت‌ساز انتخابات (ریاست جمهوری و شورای شهر) توجه مردم عزیز شهرمان را به نکات زیر جلب می‌کنم:

۱) انصراف این‌جانب از کاندیداتوری، به معنای کنار کشیدن از مسئولیت اجتماعی و سیاسی و فرهنگی در برابر مردم همواره شریف و قدرشناس ایل و شهرمان نیست.

۲) حضور گسترده مردم شریف ایران در روز ۲۹ اردیبهشت مهر تائید دیگری خواهد بود بر حقانیت خون‌هایی که برای آبیاری درخت نوپای انقلاب جاری شد و همچنین تأییدی است بر روشنی راه شهدای هشت سال دفاع مقدس و برگ زرین دیگری است در کتاب پر افتخار جمهوری اسلامی ایران و مشت محکمی بر دهان مستکبرین عالم و لبیک دیگری است به ندای رهبر فرزانه انقلاب امام خامنه‌ای!

۳) مشارکت بالای همشهریان گرامی علاوه بر دلگرمی دادن به منتخبین (ریاست جمهوری و اعضای شورای شهر) پشتوانه‌ای قوی برای اجرای مسؤولیت عزیزان خواهد بود.

۴) انتخاب نمایندگانی شایسته و با تدبیر (هم برای ریاست جمهوری و هم برای شورای شهر) علاوه بر رضایت خلق، رضایت خالق را هم در پی خواهد داشت.

این‌جانب انجام این وظیفه را در تمام ادوار انتخابات از افتخارات خود دانسته و بدان مفتخرم

از محضر بزرگان، دوستان و همشهریانی عزیزی که خواهان حضور این حقیر در عرصه انتخابات بودند، و یا همفکرانی که دوست داشتند در این زمان با نقد دلسوزانه و منصفانه من را از کاستی‌های خود آگاه و تشویق به رشد و توسعه نمایند عذرخواهی می‌کنم که امکان حضورم در این دوره از انتخابات میسر نشد.

++عزیزان؛

بزرگ‌ترین آسیب هر دوره از انتخابات بعضا دروغ‌پردازی و تخریب رقیب به هر شیوه و با هر اسم‌ورسم است. رقیب از جناح همفکر باشد یا غیر آنچه اصلاح‌طلب باشد و چه اصول‌گرا؛ تفاوتی نیست، تخریب و اتهامات دروغ، بدترین و غیراخلاقی‌ترین اسلوب ممکنه در معادلات انتخاباتی است.

بالا بردن آستانه تحمل، پذیرش نقد منصفانه، احترام متقابل و پرهیز از تخریب و جبهه‌گیری، ضرورت یک رقابت سالم است (که البته در مدت کوتاهی از تائید صلاحیت‌ها توسط بسیاری از دوستان و رقبا مراعات نشد) که امید است مورد توجه همه کاندیداها قرار گیرد.

در پایان از تمامی عزیزانی که به‌عنوان کاندیدا در عرصه پرتلاطم نمایندگی مردم در انتخابات شورای شهر وارد شدند و برای پیشرفت شهر و مملکت آبروی خود را در طبق اخلاص نهاده‌اند، تشکر می‌نمایم.

امید است که با انتخاب آگاهانه شما عزیزان و انتخاب نمایندگان اصلح، جوان و پرتلاش شاهد ترقی و آبادانی شهر عزیز و ولایت مداری همچون شاهین‌شهر اصفهان که به ایران کوچک نیز معروف است باشیم؛ و از عموم مردم فهیم و همیشه در صحنه تقاضای حضور باشکوه در انتخابات را دارم و برای سایر کاندیداها آرزوی پیروزی و موفقیت را دارم.

و به‌عنوان یک خبرنگار و همچنین مدیرمسئول پایگاه خبری، تحلیلی «جویا آنلاین» از کاندیداهای محترمی همچون (علیرضا جهانگیری، اسماعیل فرهادی، مهرداد مختاری، علی فتحی، نرگس السادات موسوی، حسین ابراهیمی ناغانی، سجاد قهرمانی فرد و امیرحسین پور آزادی) تحت ائتلاف «کار برای آبادانی شاهین‌شهر» و همچنین از (محمود معینی کربکندی کاندید انتخابات شهر دولت‌آباد برخوار به خاطر تشویق‌ها، راهنمایی‌ها و حمایت‌ها تقدیر و تشکر می‌کنم. و امیدوارم مردم شریف و همیشه در صحنه دو شهرستان برخوار، شاهین‌شهر و میمه همچون ما از خوبی‌ها و سطح آگاهی این عزیزان و همچنین سایرین بهره‌مند شده باشند.

فایل پی دی اف متن بیانیه

والعاقبه للمتقین

نورالله جویا

۲۶اردیبهشت ماه۱۳۹۶

انتهای پیام/ج

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۶ ارديبهشت ۹۶ ، ۱۳:۳۱
آقای جویا

به گزارش پایگاه خبری جویاآنلاین،حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم برخوار، شاهین‌شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی امشب در اجتماع بزرگ حامیان مردمی حجت السلام سید ابراهیم رئیسی کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری که در مسجد فاطمیه (س) شاهین‌شهر بعد از نماز مغرب و عشاء برگزار شد، با تبریک اعیاد مبارک شعبانیه اظهار کرد: بنده که افتخار خدمت به شما مردم را دارم. هیچ زمانی را به حساسیت هم‌اکنون در طول انقلاب اسلامی ندیده‌ام. البته معلوم است که حساس هست و یک انتخاباتی در پیش داریم که مردم بایستی بتوانند هوشیارانه و آزادانه انتخاب خود را انجام دهند.

وی افزود: اگر از کارهایی که باید صورت می‌گرفته و نگرفته برای مردم شریف و همیشه درصحنه ایران اسلامی سخن به میان آوریم. مشکل حل خواهد شد. اما مشکل اینجا هست که کمتر به این دسته موضوعات پرداخته‌شده است.

نماینده مردم برخوار، شاهین‌شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بایستی سه مرحله اکتشاف، توسعه و بهره‌برداری یا به عبارتی تولید نفت خام را در داخل کشور و توسط متخصصان خودمان انجام می‌دادیم، گفت: اما در چند سال اخیر این اتفاق صورت نگرفته است و بلکه اتفاق دیگری که عبارت بود از تنظیم یک قرارداد نفتی در یازده صفحه؛ که معاون اول رئیس‌جمهور شهریورماه سال گذشته در مصاحبه با جراید و مطبوعات رسماً اعلام کردند که ما ۱۵۰ ایراد که در چارچوب قراردادهای نفتی بود رفع و در مصوبه جدید دولت برطرف ساختیم.

وی درحالی‌که از ۱۵۰ ایراد در قراردادهای ICT نفتی سخن می‌گفت، ادامه داد: بعد از تعیین مصوبه نفتی توسط دولت متخصصان این حوزه اشکالات مربوطه را برطرف و جهت تائید نهایی خدمت مقام معظم رهبری دادند. که حضرت آقا نیز نامه‌ای را از طریق دفترشان به رئیس‌جمهور نوشتند و خواستار رفع پاره‌ای دیگر از ایرادات این قواره قرارداد نفتی شدند.

عضو کمیسیون برنامه‌وبودجه مجلس با بیان اینکه تعدادی از این ایرادات حل و تعداد دیگری همچنان باقی ماند، ادامه داد: دولت مجدداً مصوبه دیگری تصویب کرد و تعدادی از متخصصان این زمینه نزدیک به ۱۵ ایراد دیگر در آن را مشاهده و برطرف کردند.

وی به ایراد هشتم قراردادهای نفتی که به نفع کسانی بود که با ما قرارداد نفتی بسته بودند، اشاره کرد و گفت: این ایراد به‌گونه‌ای بود که در مجلس شورای اسلامی از وزیر نفت طرح سؤال کردم و هنگامی‌که وزیر نفت برای پاسخ‌گویی به مجلس شورای اسلامی تشریف‌فرما شدند. اذعان کردند که ایراد مربوطه را برطرف نکرده‌اند.

حاجی دلیگانی با بیان اینکه مطرح کردن این موضوع هیچ‌گونه نسبتی با مسائل سیاسی نداشته بلکه هدف از مطرح کردن آن این بوده است که می‌خواهم ملت در جریان قرار بگیرند که چقدر برای احقاق یک حقشان در مجلس تلاش شده است، تصریح کرد: آماده‌ام در این کره خاکی هر کجا در این رابطه برنامه یا مناظره‌ای صورت بگیرد. مستندات خویش را ارائه و تقدیم مردم کنم.

وی با تأکید بر اینکه اطلاعات میادین نفتی و گازی کشورمان تماماً در اختیار شرکت فاسدی مثل توتال فرانسه قرار گرفته است، بیان داشت: شرکت توتال فرانسه همه این اطلاعات را نیز در اختیار سایر شرکت‌هایی که با ما میادین مشترک دارند و ندارند قرارداد.

نماینده مردم برخوار، شاهین‌شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قرارداد کرسنت متعلق به یک شرکت اماراتی هست که توسط وزیر فعلی نفت زنگنه تنظیم‌شده است و توسط معاونان ایشان به امضاء رسید، اظهار کرد: رئیس‌جمهور کنونی آن زمان دبیر شورای امنیت ملی بود و طی نامه‌ای به رئیس‌جمهور وقف می‌نویسند که قرارداد گازی برخلاف مصالح ملی کشور ما می‌باشد. و خواهان رد آن می‌شود.

وی با یادآوری اینکه زمانی شرکت اماراتی کرسنت به خاطر لغو این قرارداد از ما در مجامع بین‌المللی شکایت می‌کند، متذکر شد: ارائه این حل اختلاف را به محاکم بین‌المللی دادند و با توجه به مستنداتی که از سوی ایران ارائه شد. محاکم بین‌المللی متوجه شدند که تنظیم‌کنندگان این قرارداد گازی شخصیت‌های فاسد و منفعت‌طلبی بودند. به همین دلیل رأی صادره به نفع ایران بود.

حاجی دلیگانی اظهار کرد: زمانی که زنگنه به‌عنوان وزیر نفت به مجلس شورای اسلامی معرفی شد. نمایندگان جهت بازداشتن او از این سمت سه بار به او پیشنهاد دادند اما وی این پیشنهاد را نپذیرفت. حتی به او گوش زد کردیم که حتی داوری از رأی اعتماد به او خوشحال خواهد شد. اما وی عنوان کرد که رایزنی کرده‌ایم که با مذاکره مسائل نفتی را حل‌وفصل خواهیم کرد. درحالی‌که از روز بعد سمت آقای زنگنه پرونده نفتی برگشت و هیئت داوری به دلیل اینکه نمایندگان به وزارت زنگنه رأی اعتماد داده بودند آن‌ها را مقصر اصلی پرونده شناخته بودند.

وی بیان داشت: تاکنون ضرر و زیان‌های پرونده‌های فساد نفتی چیزی نزدیک به ۱۶ میلیارد تومان شده است که همه این هزینه را از جیب مردم ملت ایران به شکل‌های مختلف دریافت کرده‌اند. که آقای نعمت زاده وزیر صنعت و معدن چندی پیش این رقم را ۳۶ میلیارد دلار عنوان کرد.

عضو کمیسیون برنامه‌وبودجه مجلس تصریح کرد: این سندی که اخیراً به نام سند آموزشی ۲۰۳۰ امضاء شد. که افراد غیرمسلمانان آن را تهیه و به یونسکو داده‌اند که هدف آن این است تا سال ۲۰۳۰ تمام ملل جهان باید دروس و روش آموزشی از کودکستان تا دانشگاه بر اساس این سند صورت بپذیرد.

وی تأکید کرد: بر اساس این سند دیگر نباید در کلاس‌های آموزشی حرفی از قرآن و دین و اسلام باشد. هر چه یاد داده می‌شود باید بر اساس آموزه‌های غیر اسلامی باشد. یعنی آموزش هم‌جنس‌گرایی و نحوه یاد دادن مسائل جنسی را به دختران و پسران مسلمان یاد داد.

حاجی دلیگانی متذکر شد: نکته مهم سند آموزشی ۲۰۳۰ یا کاپیتولاسیون فرهنگی در اینجا هست که باید تمام بندهای این سند را پذیرفت. و نمی‌توان عنوان کرد که تنها چند بند آن را قبول دارم و مابقی را ندارم. و یک شعار دارد و آن‌هم این است که «ما تصمیم داریم افراد جامعه را در حد یک شهروند دهکده جهانی تربیت کنیم.»

وی ادامه داد: مقام معظم رهبری فرمودند: «چرا چنین کردید و به اطلاع عموم نرسانید. مگر شما نمی‌دانید که قانون اساسی می‌گویید هر سند بین‌المللی باید به اطلاع مجلس شورای اسلامی برسد پس چرا دولت‌مردان ما خلاف آن را عمل کردید.»

++نرخ بیکاری جوانان تحصیل‌کرده بالای ۲۵ درصد است

نماینده مردم برخوار، شاهین‌شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نزدیک به دو هفته پیش وزیر رفاه و کار جهت ارائه گزارش به مجلس آمده بود که از نرخ بیکاری بالای ۲۵ درصدی جوانان تحصیل‌کرده در کشور سخن به میان آورد، اظهار کرد: وزیر کار و رفاه نیز در جلسه غیرعلنی مجلس شورای اسلامی از ناامیدی به آینده و اینکه امکان اشتغال ایجاد شود سخن گفت.

وی بیان داشت: وزیر کار همچنین عنوان داشتند که با کاشت پول و رشد اقتصادی چندان امیدی به رفع معضل بیکاری در کشور نخواهد بود. این واقعیتی هست که وجود دارد. همچنین معاون وی طرحی ترجمه‌شده برای ایجاد یک‌میلیون شغل در کشور به همراه خود به مجلس شورای اسلامی آورده بود که برگرفته از طرح نخست‌وزیر هند در دهه ۸۰ میلادی بود. که اصلاً در کشور نمی‌توانست اجرا شود.

++قاچاق سالیانه نزدیک به ۲۵ میلیون دلار خسارت به کشور می‌زند

حاجی دلیگانی با بیان اینکه وزارت کار و رفاه نرخ بیکاری را ۱۲٫۴ دهم درصد اعلام می‌کند درحالی‌که واقعیت چیز دیگری است، گفت: این اتفاق در حالی است که در برنامه ششم توسعه آمده است که ما باید هر سال یک‌میلیون شغل ایجاد بکنیم. این کار شدنی به شرطی که جلوی ورود بی روی قاچاق کالا به کشور گرفته شود که سالیانه نزدیک به ۲۵ میلیون دلار خسارت به کشور می‌زند. می‌توان ۷۰۰ هزار شغل ایجاد کرد با این میزان خسارتی که توسط قاچاق کالا می‌زند.

وی با بیان اینکه چندین بار نخست‌وزیر عراق به علت عدم ناکافی بودن حضور ایران در بازارهای عراق به مقام معظم رهبری گلایه کرده‌اند، خاطرنشان کرد: به‌جای اینکه ایران بازار عراق را در دست بگیرد. ترکیه این زحمت را می‌کشد درحالی‌که ایران نقش بسزایی در تأمین امنیت عراق داشته و دارد.

عضو کمیسیون برنامه‌وبودجه مجلس با بیان اینکه توسط مسئولین چندان شفاف‌سازی صورت نمی‌گیرد، تأکید کرد: مگر سرشماری عمومی نفوس و مسکن در سال ۱۳۹۵ صورت نگرفت. پس چرا علیرغم اینکه آمارگیری به‌صورت الکترونیکی انجام گرفت. هنوز میزان اشتغال و بیکاری منتشرنشده است؛ آیا مردم نامحرم نظام هستند؟

وی ادامه داد: قانون برنامه پنجم یعنی یک‌چهارم راه برای سند بیست‌ساله کشور، اگر این قانون در کشور به‌خوبی اجرا می‌شد؛ و اگر نرخ رشد اقتصادی چنین بود آیا وضعیت بیکاری ما این‌گونه بود؟

حاجی دلیگانی با بیان اینکه قانون برنامه پنجم توسعه ۸۳ آئین‌نامه می‌خواست که ۳۴ آئین‌نامه آن نوشته‌نشده بود که بخواهد اجرایی شود، اظهار کرد: سال ۱۳۹۳ نزدیک به ۱۰ هزار میلیارد تومان قرض گرفتیم که سال بعد آن ۱۵ درصد سود پرداخت کنیم. درحالی‌که این قرض در بودجه سال ۱۳۹۶ به نزدیک ۴۰ هزار میلیارد تومان رسیده است.

++هیچ دولتی به‌اندازه دولت یازدهم چنین بدهی به بار نیاورده است

وی تصریح کرد: در هیچ دولتی به‌اندازه دولت یازدهم چنین بدهی به وجود نیامده است. وراج تبعیض، شکاف طبقاتی، حقوق‌های نجومی که دل همه مردم ایران را به درد آورد وقتی کسی که نگاه می‌کند ۵۰۰ هزار تومان درآمد اوست ولی یک شخصیتی بالای ۲۰ میلیون تومان حقوق دریافت می‌کند حق دارد که سؤال کند که چه وضعیتی است در این کشور اسلامی!

نماینده مردم برخوار، شاهین‌شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی گفت: در مورد حقوق نجومی از رئیس دیوان محاسبات کل کشور آقای عادل آذر در مجلس سؤال پرسیدم که این حقوق چطور تعیین می‌کنید؟ که در پاسخ بیان داشتند که میزان دریافت حقوق‌های نجومی را خودمان تعیین می‌کنیم؛ که به او پاسخ دادم جناب آقای آذر به چه حق و قانونی دست به همچنین کار زده‌اید.

++ فهرست ۱۰۸ قولی که رئیس‌جمهور به مردم داده و عملی نشده با استناد وجود دارد

وی متذکر شد: اگر برخورد با حقوق‌های نجومی مسیر قانونی خود را طی می‌کرد. باید خیلی از مسئولینی که دستور به پرداخت چنین کاری داده بودند و خیلی از مسئولینی که همچون پول‌هایی مشکل‌داری را گرفته بودند با قاطعیت با آن‌ها برخورد می‌شد.

حاجی دلیگانی به حقوق نجومی معاونان رئیس مجلس، رئیس دیوان محاسبات کل کشور و برخی از وزیران و معاونان و کارکنان آن‌ها اشاره کرد و گفت: فهرست ۱۰۸ قولی که رئیس‌جمهور به مردم داده و آن‌ها را عملی نکرده است را در اینجا با استناد دارم.

++حضور حداکثری آحاد مردم پای صندوق‌های رأی پیام مهمی برای دنیا خواهد داشت

وی با بیان اینکه کشور ما ایران یک‌صدم دنیا است و هفت‌صدم منابع دنیا در اختیار ماست، اظهار کرد: ما می‌توانیم از ظرفیت‌های این کشور استفاده بکنیم. اما به شرطی که امروز هرکسی می‌خواهد وضعیت کشور بدتر از این نشود باید به وضعیت موجود نه بگوید. به‌شرط حضور حداکثری آحاد مردم پای صندوق‌های رأی چراکه پیام مهمی برای دنیا خواهد داشت.

انتهای پیام/ج

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۴ ارديبهشت ۹۶ ، ۰۰:۳۳
آقای جویا

به گزارش پایگاه خبری جویاآنلاین، سیامک اکبری وکیل پایه‌یک دادگستری امروز در نامه‌ای به مردم و هیئت نظارت انتخابات شورای اسلامی شهرستان شاهین‌شهر و میمه آورده است:

بسم رب الشهداء و الصدیقین؛ مردم همیشه سربلند شاهین‌شهر؛ اعضای پاک دست هیئت نظارت؛ اکنون‌که در آوردگاه انتخابی دیگر ، حق و باطل به مصاف آمده‌اند تا چهره شکوهمند عدالت  پیروزی ابدی خود را همچون ماهی که پشت ابر نمی‌ماند به رخ کشد ، این‌جانب سیامک اکبری فرزند مردم که خدمتگزاری مردم را به‌عنوان ارزشمندترین مدال افتخار بر سینه دارم ا ثبت‌نام برای نامزدی شورای شهر شاهین‌شهر در آزمون گزینش ایشان حاضر شدم تا با شانزده سال سابقه اشتغال شرافتمندانه و مزین به حسن شهرت در کسوت وکالت، چشم و گوش همشهریان در برقراری انضباط دقیق قانونی در حوزه صلاحیت و عملکرد و مصوبات آن شورا باشم و خداوند را گواه می‌گیرم که مردم سزاوارترین داوران برای تشخیص صلاحیت منتخبین خویش‌اند.تکلیف خود را به‌جا آوردم و ثبت‌نام کردم و در همین نخستین قدم با اقبال شورانگیز و سخاوتمندانه همشهریان مطلع از جریان روبرو شدم که مرا شرمسار محبت انان کرد و بر بار مسئولیتم در قبالشان افزود.

هیئت اجرایی شهرستان نیز بی‌هیچ شبهه یا تردید این خدمتگزار کوچک را تأیید و پرونده را به هیئت نظارت ارسال کرد. اما آن هیئت در کمال شگفتی با ذکر  عدم التزام به اسلام و ولایت مطلقه فقیه اقدام به رد صلاحیت کرد  و اعتراض نیز مورد قبول واقع نشد. اکنون ضمن تشکر از زحمات بی شایبه و شبانه‌روزی هیئت نظارت و از آنجا که اشتغال به شغل شریف و خطیر وکالت مستلزم اعتماد جامعه به حسن اخلاق وکیل است و عدم اعلام دلیل رد صلاحیت با حقوق این‌جانب و نیز شهروندان مغایرت دارد لذا از آن مرجع شریف رسما تقاضا دارم و اذن می‌دهم که شرح موارد مستند عدم التزام را به مردم اعلام کنند . مسلما پس از آن خواهم کوشید در مسیر هدایت گام بردارم و بدیهی است که امربه‌معروف و نهی از منکر نیز دلالتی جز ذکر دقیق موارد معروف یا منکر ندارد.

 

والعاقبه للمتقین

سیامک اکبری وکیل پایه‌یک دادگستری

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۱ ارديبهشت ۹۶ ، ۱۹:۲۴
آقای جویا

به گزارش پایگاه خبری جویاآنلاین، آگهى اسامى نامزدهای انتخابات شوراهای اسلامى شهر شاهین‌شهر به همراه کد آن‌ها در داخل سایت فرمانداری شهرستان شاهین‌شهر و میمه قابل‌رؤیت هست:

در اجرای ماده ۵۱ قانون انتخابات و ماده ۵۶ آیین‌نامه اجرایی، به آگاهی اهالی محترم حوزه انتخابیه

شهر شاهین‌شهر می‌رساند که پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در روز جمعه مورخ

۲۹/۰۲/۱۳۹۶ برگزار می‌شود و اسامی نامزدهای انتخابات شورای اسلامی شهر شاهین‌شهر به شرح زیر می

باشد:

۱٫ آقای محمدرضا ابراهیم پورچوری مشهور به ابراهیم پور تاکسیرانى فرزند حمزه کد نامزد  ۱۲۴

۲٫ آقای علی ابراهیمی فرزند شمس علی کد نامزد ۱۲۵

۳٫ آقای حسین ابراهیمی ناغانی فرزند علی‌نقی کد نامزد ۱۲۶

۴٫ آقای روح اله احمدی فرزند على یار کد نامزد ۱۲۷

۵٫ آقای مهدی احمدی فرزند على کد نامزد ۱۲۸

۶٫ آقای رضا اردلی فرزند محمدتقى کد نامزد ۱۲۹

۷٫ آقای مسلم استرکی فرزند احمدعلی کد نامزد ۱۴۱

۸٫ آقای دانش اسدی گلوگرد مشهور به زراسوند فرزند مجید کد نامزد ۱۴۲

۹٫ آقای مهران افرا مشهور به نیما فرزند سبز علی کد نامزد ۱۴۵

۱۰٫ آقای علی‌اصغر افراسیابی فرزند مجتبی کد نامزد ۱۴۶

۱۱٫ آقای سعید آقا بابائی علویجه فرزند علی کد نامزد ۱۴۷

۱۲٫ آقای علی مراد اکبری فرزند عبدالعلى کد نامزد ۱۴۹

۱۳٫ خانم ملیحه انصاری اردلی فرزند کریم کد نامزد ۱۵۲

۱۴٫ آقای مهرداد اورش محمود صالحی فرزند اسحاق کد نامزد ۱۵۴

۱۵٫ خانم پوران باغبانی فرزند حسن کد نامزد ۱۵۶

۱۶٫ آقای حمیدرضا باغی نیا فرزند نعمت کد نامزد ۱۵۷

۱۷٫ آقای محمدرضا باقری فرزند غضنفر کد نامزد ۱۵۸

۱۸٫ آقای حامد بهرامی فرزند علیرضا کد نامزد ۱۶۱

۱۹٫ آقای محسن بهرامی فرزند قربانعلی کد نامزد ۱۶۲

۲۰٫ آقای مهدی بهرامی کرچی فرزند علی کد نامزد ۱۶۴

۲۱٫ آقای سامان بهمنی فرزند غریب کد نامزد ۱۶۵

۲۲٫ آقای مهدی بیدرام فرزند رضا کد نامزد ۱۶۸

۲۳٫ آقای امیر پندونه فرزند حسن کد نامزد ۱۷۱

۲۴٫ آقای امیرحسین پور آزادی مشهور به برزیان فرزند محمد شریف کد نامزد ۱۷۲

۲۵٫ آقای خداکرم پور مهدی فرزند منوچهر کد نامزد ۱۷۴

۲۶٫ خانم ریحانه ترکش فرزند مجید کد نامزد ۱۷۵

۲۷٫ خانم زینب توکل فرزند داریوش کد نامزد ۱۷۶

۲۸٫ آقای عقیل جاسمیان بقلانی فرزند یونس کد نامزد ۱۷۸

۲۹٫ آقای سید میثم جاویدان فرزند سید علی‌اکبر کد نامزد ۱۷۹

۳۰٫ آقای حسن جعفر آذر فرزند امامعلی کد نامزد ۱۸۱

۳۱٫ خانم فرشته جعفری فرزند عزیز قلی کد نامزد ۱۸۲

۳۲٫ آقای محمد جمشیدی فرزند برزو کد نامزد ۱۸۴

۳۳٫ خانم پرستو جهانگیری فرزند خیر اله کد نامزد ۱۸۷

۳۴٫ آقای رامین جهانگیری فرزند فریدون کد نامزد ۱۸۹

۳۵٫ خانم سمیه جهانگیری فرزند احمد کد نامزد ۱۹۱

۳۶٫ آقای علی‌رضا جهانگیری مشهور به جهانگیری بانک مسکن فرزند احمد کد نامزد ۱۹۲

۳۷٫ آقای عبدالرضا جهانگیری بلطاقی مشهور به احمد فرزند احمد کد نامزد ۱۹۵

۳۸٫ آقای نورالله جویا فرزند یدالله کد نامزد ۱۹۶

۳۹٫ آقای محمد جویبار فرزند علی‌اکبر کد نامزد ۱۹۷

۴۰٫ خانم اعظم حاجی رضازاده فرزند یدالله کد نامزد ۱۹۸

۴۱٫ خانم زهرا حق‌شناس فرزند اکبر کد نامزد ۲۱۴

۴۲٫ خانم نرگس حیدری هراتمه فرزند محمدعلی کد نامزد ۲۱۶

۴۳٫ آقای علی خسروی فرزند محمدرضا کد نامزد ۲۱۷

۴۴٫ خانم سمانه داراب پور فرزند عیدی کد نامزد ۲۱۸

۴۵٫ آقای سعید داوری فرزند علی ضامن کد نامزد ۲۱۹

۴۶٫ آقای هادی درویشی فرزند ابراهیم کد نامزد ۲۴۱

۴۷٫ آقای مهران دفاعی اصفهانی فرزند رسول کد نامزد ۲۴۲

۴۸٫ خانم مژگان رئیسی فرزند غلامرضا کد نامزد ۲۴۵

۴۹٫ آقای سعید رجبی فرزند حسین کد نامزد ۲۴۶

۵۰٫ خانم ام لیلا رحیمی فرزند عبدالحمید کد نامزد ۲۴۸

۵۱ آقای هادی رسولی فرزند اصغر کد نامزد ۲۴۹

۵۲ خانم اکرم رضائی فرزند علمدار کد نامزد ۲۵۱

۵۳ آقای حسنعلی رضائی فرزند عبدالحسین کد نامزد ۲۵۲

۵۴ آقای محمدامین رمضانی اسماعیل‌آباد مشهور به رمضانى فرزند عبدالرضا کد نامزد ۲۵۶

۵۵ آقای اسحق زمانی فرزند سهراب کد نامزد ۲۵۷

۵۶ خانم معصومه زندیئه فرزند ستارخان کد نامزد ۲۵۸

۵۷ آقای حامد سحاریان پوری فرزند محمدعلی کد نامزد ۲۶۱

۵۸ آقای اسماعیل سلیمانی فرزند عیسى کد نامزد ۲۶۴

۵۹ آقای سید میلاد سیدشمالی فرزند میر مجید کد نامزد ۲۶۵

۶۰ آقای علی شانظری گرگابی مشهور به حاج علی فرزند حسین کد نامزد ۲۶۷

۶۱ آقای حسین شاه رجبیان مشهور به مهندس شاه رجبیان شاه رجبیان فرزند مرتضی کد نامزد ۲۶۸

۶۲ آقای حسین شاهزاده فرد فرزند عباس کد نامزد ۲۷۱

۶۳ خانم فریبا شریفی مال امیری فرزند نعمت اله کد نامزد ۲۷۴

۶۴ آقای محمدحسین شعفی فرزند مهدی کد نامزد ۲۷۵

۶۵ آقای حسن شعیبی فرزند خلیل کد نامزد ۲۷۶

۶۶ آقای جهانگیر شفیعی گنجه فرزند براتعلى کد نامزد ۲۷۸

۶۷ خانم گل جهان شکرزاده مشهور به شکورزاده فرزند محبوب کد نامزد ۲۷۹

۶۸ آقای رضا شهباز مشهور به دکتر شهبازی فرزند حسینعلى کد نامزد ۲۸۲

۶۹ آقای احمدرضا شیرانی بیدآبادی فرزند خلیل اله کد نامزد ۲۸۴

۷۰ آقای علی صالحی مشهور به على اکبر فرزند محمد کد نامزد ۲۸۵

۷۱ آقای مهدی طاحونه فرزند حسین کد نامزد ۲۸۶

۷۲ آقای امین طلبی فرزند علی کد نامزد ۲۸۷

۷۳ آقای محمدعلی طیبی جبلی فرزند قدیر على کد نامزد ۲۸۹

۷۴ آقای کاوه عباسی فرزند اکبر کد نامزد ۲۹۴

۷۵ آقای علی داد عزیزی فرزند خداداد کد نامزد ۲۹۵

۷۶ آقای علی عسگریان مشهور به على فرزند خدابخش کد نامزد ۲۹۶

۷۷ آقای احمد عظیمی فرزند على کد نامزد ۲۹۷

۷۸ آقای پرویز عظیمی مشهور به مهندس عظیمی فرزند علیرضا کد نامزد ۲۹۸

۷۹ آقای میثم عظیمیان فرزند اصغر کد نامزد ۴۱۲

۸۰ آقای خلیل علیزاده فرزند حاجى کد نامزد ۴۱۴

۸۱ آقای بهرام عموئی سینی مشهور به سرهنگ عموئى فرزند حسن کد نامزد ۴۱۶

۸۲ آقای رامین غیبی فرزند محمد کد نامزد ۴۱۷

۸۳ آقای محمدرضا فاضلی فرزند مسعود کد نامزد ۴۱۸

۸۴ آقای محمدرضا فاطمی مقدم فرزند علی کد نامزد ۴۱۹

۸۵ آقای حسین فتحی فرزند رشید کد نامزد ۴۲۱

۸۶ خانم سودابه فتحی فرزند فتح اله کد نامزد ۴۲۴

۸۷ آقای علی فتحی فرزند حیدر کد نامزد ۴۲۵

۸۸ آقای نجف قلی فرامرزی بابادی فرزند امیر قلى کد نامزد ۴۲۶

۸۹ آقای اسماعیل فرهادی فرزند میرزا محمد کد نامزد ۴۲۷

۹۰ آقای محسن فرهادی مشهور به رستم فرزند نجف علی کد نامزد ۴۲۸

۹۱ آقای نظرعلی فروزان فرزند سلطانعلى کد نامزد ۴۲۹

۹۲ آقای داود فروزنده مشهور به مهندس فروزنده فرزند عزت اله کد نامزد ۴۵۱

۹۳ آقای ایمان قادری زفره فرزند محسن کد نامزد ۴۵۲

۹۴ خانم آرزو قادری زفرهء فرزند محسن کد نامزد ۴۵۴

۹۵ خانم مهری قربانیان فرزند بمان علی کد نامزد ۴۵۷

۹۶ آقای ابراهیم قربانی جزی مشهور به مهندس قربانی فرزند حسین کد نامزد ۴۵۸

۹۷ آقای سجاد قهرمانی فرد فرزند احمد کد نامزد ۴۵۹

۹۸ خانم هاجر کاظمی فرزند لسان اله کد نامزد ۴۶۱

۹۹ خانم مهسا کشاورزیان فرزند علیرضا کد نامزد ۴۶۲

۱۰۰ خانم ماهتاب کیانپور مشهور به مهتاب کیانپور فرزند على کد نامزد ۴۶۵

۱۰۱ آقای مهدی کیان منش فرزند حمزه کد نامزد ۴۶۷

۱۰۲ آقای محمدجواد گماری فرزند داریوش کد نامزد ۴۶۸

۱۰۳ آقای محمدعلی گوجانی پیانی فرزند مرادعلى کد نامزد ۴۶۹

۱۰۴ خانم فلور لاوی فرزند عباس کد نامزد ۴۷۲

۱۰۵ آقای محسن لوافی فرزند جعفر کد نامزد ۴۷۴

۱۰۶ آقای اردشیر مبینی دهکردی فرزند خدا کرم کد نامزد ۴۷۶

۱۰۷ خانم محبوبه محقق دولت آبادی فرزند رضا کد نامزد ۴۷۹

۱۰۸ آقای احمدرضا محمدی فرزند فرج‌الله کد نامزد ۴۸۱

۱۰۹ آقای حسن محمدی فرزند اسد کد نامزد ۴۸۲

۱۱۰٫ خانم زهرا محمدی سیوکی فرزند غلامرضا کد نامزد ۴۸۴

۱۱۱٫ آقای مهرداد مختاری مشهور به مهندس مختاری فرزند عبدالکریم کد نامزد ۴۸۶

۱۱۲٫ خانم خدیجه مسعودی فرزند غلامعلی کد نامزد ۴۸۷

۱۱۳٫ آقای علی ضامن مسعودی مشهور به علی فرزند محمد کد نامزد ۴۸۹

۱۱۴٫ آقای محسن مسلمی نیکو فرزند محمد کد نامزد ۴۹۱

۱۱۵٫ آقای رضا مصنوعی فرزند میرزا آقا کد نامزد ۴۹۲

۱۱۶٫ آقای مصطفی مهدوی فرزند محمد کد نامزد ۴۹۴

۱۱۷٫ خانم نرگس سادات موسوی مشهور به یارمحمدی و سادات موسوی فرزند سید حسین کد نامزد ۴۹۵

۱۱۸٫ آقای سیدنعیم میراحمدی فرزند میر یونس کد نامزد ۴۹۶

۱۱۹٫ آقای منصور نیرومندجزی فرزند امراله کد نامزد ۴۹۷

۱۲۰٫ آقای منوچهر نیرومندجزی فرزند امراله کد نامزد ۴۹۸

۱۲۱٫ آقای روح اله هاشمی فرزند ابوطالب کد نامزد ۵۱۴

۱۲۲٫ آقای مهدی هاشمی فرزند حسین کد نامزد ۵۱۶

۱۲۳٫ آقای امیر یعقوبی مشهور به آقای دکتر یعقوبى فرزند عباسعلی کد نامزد ۵۱۷

توجه:

-۱ نظر به اینکه تعداد اعضای اصلی شورای اسلامی این شهر ۷ نفر است، رأی دهندگان در روز اخذ رأی فقط

اسامی تعداد حداکثر ۷ نفر را می‌توانند در برگ رأی بنویسند.

-۲ هیئت اجرایی شهرستان مستقر در فرمانداری شاهین‌شهر و میمه در اجرای ماده ۵۲ قانون انتخابات شوراهای

اسلامی کشور از تاریخ انتشار این آگهی تا دو روز پس از اعلام نتیجه اخذ رأی، آماده دریافت شکایات انتخاباتی

می‌باشد.

-۳ شکایاتی قابل‌رسیدگی خواهد بود که به استناد تبصره ۱ ذیل ماده ۷۰ آیین‌نامه اجرایی، مشخصات شاکی یا

شاکیان شامل نام و نام خانوادگی، نام پدر، نشانی محل کار یا سکونت شاکی یا شاکیان را داشته باشد.

 

علیرضا بصیری جزی فرماندار شهرستان

شاهین‌شهر و میمه

شورای شهر شاهین شهر پی ادف

 انتهای پیام/ج

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۱ ارديبهشت ۹۶ ، ۱۵:۲۲
آقای جویا

به گزارش پایگاه خبری جویاآنلاین، حجت السلام امین حقیقت نژاد مدیر مؤسسه خطابه امیر بیان اصفهان در آیین افتتاحیه ستاد مرکزی حجت السلام سید ابراهیم رئیسی که در عصر روز ۱۸ اردیبهشت مصادف با ولادت حضرت علی‌اکبر (ع)(۳۳ ق) – روز جوان با حضور اقشار گسترده مردم شهرستان شاهین‌شهر و میمه در بلوار امام (ره) جنب پاساژ مریم برگزار شد، اظهار کرد: راز اصلی حسرت خوردن همه ما در روز قیامت انتخاب‌های ما خواهد بود.

وی با بیان اینکه خیلی افراد در روز قیامت حسرت می‌خورند که کاش به کسی ظلم نمی‌کردیم یا مثلا درآمدمان را در راه خدا انفاق می‌کردیم و یا….، افزود: روز قیامت پر از حسرت‌هایی خواهد بود که ما خواهیم خورد چراکه از دلایل این حسرت خوردن‌ها انتخاب‌هایی خواهد بود که ما بندگان از روی عقل و تفکر تصمیم‌گیری نکرده‌ایم.

مدیر مؤسسه خطابه امیر بیان اصفهان گفت: اگر در این قدرت انتخاب؛ افراد بر اساس تفکر تصمیم‌گیری نکنند بلکه بر اساس جو گیری این کار را انجام دهند بدون شک روز قیامت حسرت آن را خواهند خورد. چراکه تمام تلاش ائمه اطهار (ع) بر این موضوع بوده است که تمامی انتخاب بندگان خدا را بر اساس تفکر هدایت کنند نه جو گیری!

وی به داستان بیعت امام علی(ع) با مردم آن زمان بعد از گذشت سه روز اشاره کردند و گفت: یکی از دلایل دیر پذیرفتن مسؤولیت حکومت توسط امام علی(ع) بعد از گذشت سه این بود که ابتدا انتخاب مردم بر اساس تعقل و تفکر نبود بلکه بر اساس جو گیری بود.

حجت السلام حقیقت نژاد در ادامه به واقعه مهم کربلا اشاره داشتند و اظهار کرد: امام حسین(ع) در همان ابتدا به یاران خود می‌فرمایید که مختارید که بروید چراکه یزید تنها با من کار دارد نه با شما ؛ ۷۲ تن از یاران امام حسین(ع) بعدازاین صحبت‌ها هنگامی‌که تصمیم به ایستادن در کنار حضرت می‌کنند. امام حسین(ع) نیز انگشت‌های آن‌ها را باز و بهشت را به آن‌ها نشان می‌دهد.

وی با مطرح کردن این سؤال که آیا امام حسین(ع) نمی‌توانست قبل آنکه یاران او تصمیمی بگیرند بهشت و حتی جهنم را به آن‌ها نشان بدهد؟! در ادامه بیان داشت: امام حسین(ع) به‌خوبی می‌توانست این عمل را انجام دهد اما خواست که تصمیم‌گیری یاران او در کنارش بر اساس تفکر و تعقل باشد نه جو گیری!

مدیر مؤسسه خطابه امیر بیان اصفهان با بیان اینکه جای، جای دین اسلام تأکید بر عاقلانه انتخاب کردن است نه اینکه بر اساس جو گیری انتخاب کنید، تصریح کرد: یکی از دلایل موفقیت لشکر عمر سعد به راه انداختن جو علیه مردم کوفه بود.

وی با اشاره به جالب بودن جمله طنزآمیز در پشت وانتی که نوشته بود( به‌جای اینکه با یک بوس خرت کنند؛ بهتر که یک خر بوست کنه) خاطرنشان کرد: بعضی موقع ها وقتی‌که انتخاب‌های ما بر اساس جو گیری بوده است. بدون شک پشت سر آن نیز پشیمانی آمده است.

حجت السلام حقیقت نژاد تأکید کرد: یکی از انتخاب‌هایی که بر اساس جو گیری بود و مردم کوفه بعد به‌شدت ضربه آن را خوردند بیت نکردن با امام حسین(ع) و بله گفتن به یزید(بنی‌امیه) بود. در فضای انقلاب اسلامی هم همین‌گونه بوده است.

وی با یادآوری جمله زیبایی از شهید علم الهدی که بیان می‌کند( عاقلانه انتخاب می‌کنیم، عاشقانه زندگی می‌کنیم) اظهار کرد: یکی از دلایل پیروزی ما در هشت سال دفاع مقدس این بود که عاقلانه انتخاب کرده بودیم.

مدیر مؤسسه خطابه امیر بیان اصفهان با بیان اینکه درست انتخاب نکردیم که هم چرخ اقتصاد و هم چرخ انرژی هسته‌ای ما از کار ایستاد، گفت: برای انتخاب رئیس‌جمهور جدید باید به پنج ملاک زیر توجه کنیم که کدام یک از این شش کاندید همچنین ملاک‌هایی را دارد که عبارت‌اند از ( ساده زیستی، دارای توان و تدبیر مدیریت اجرایی باشد، عدم استفاده خود و اطرافیان از بیت‌المال، دشمن از آمدن او خوشحال نشود، داشتن روحیه مقاوم و شجاع ) و برای راستی آزمایی این ملاک‌های مطرح‌شده می‌توان به نهج‌البلاغه امام علی(ع) مراجعه کرد.

وی متذکر شد: نگاه ما به انتخابات نگاه ظهور است، چراکه جامعه ما باید به سمت ظهور حرکت کند تا زمانی که جامعه ما به سمت ظهور حرکت نکند بدون شک زمینه‌های آمدن فرزند حضرت زهرا(س) مهدی موعود(عج) نیز فراهم نخواهد شد پس باید کسی را انتخاب کنیم که زمینه های ظهور را در کشور ایران اسلامی فراهم کند.

انتهای پیام/ج

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۹ ارديبهشت ۹۶ ، ۱۳:۱۴
آقای جویا

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جویاآنلاین، با توجه به نزدیک شدن، دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و همچنین پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا در ۲۹ اردیبهشت‌ماه جاری که به تعبیر رهبر معظم انقلاب امام خامنه‌ای یک روز سرنوشت سازی است برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایرانی که ۳۹ سال از عمر با برکت آن‌ها می‌گذرد. باید گفت؛ که نزدیک به پنج ماهی است که سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان شاهین‌شهر و میمه بدون فرمانده اداره می‌شود. در حالی که سپاه و بسیج نقش بسزا و تعیین‌کننده‌ای در تأمین امنیت انتخابات همراه با سایر ارگان‌ها و نهادهای امنیتی داشته و دارند.

سرهنگ سیدعلی مشیر صدری فرمانده سابق سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان شاهین‌شهر و میمه که بهمن‌ماه سال گذشته به‌عنوان فرمانده جدید سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان خمینی‌شهر معرفی شد. تاکنون مسؤولان سپاه صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان جایگزینی برای او جهت رهبری ناحیه مقاومت بسیج شهرستان شاهین‌شهر و میمه معرفی نکرده‌اند؛ و این ناحیه مقاومت بسیج تاکنون با جانشین اداره شده است.

درحالی‌که شهرستان شاهین‌شهر و میمه با بیش از ۲۰۰ هزار نفر جمعیت یکی از مهم‌ترین و استراتژیک ترین شهرستان‌های استان اصفهان به شمار می‌آیید. حالا این سؤال مطرح است که آیا سردار غلامرضا سلیمانی فرمانده سپاه صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان با توجه به نزدیک شدن انتخابات و حساس بودن این فرضیه مهم و واجب نمی‌خواهد به کمک سایر نهادهای امنیتی در شهرستان شاهین‌شهر و میمه بی آیید و فرمانده‌ای را برای هدایت سپاه ناحیه مقاومت بسیج شاهین‌شهر و میمه معرفی کند. یا آیا برنامه‌ای دیگری در دستور کار دارد که به اطلاع عموم مردم ولایتمدار، بسیجی و شهیدپرور شاهین‌شهر و میمه نرسانده است؟!

امیدواریم هر چه زودتر مسؤولان سپاه صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان تکلیف بی فرمانده بودن این ناحیه فعال را مشخص کنند!!!

انتهای پیام/ج

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۸ ارديبهشت ۹۶ ، ۱۶:۳۹
آقای جویا