خادم مردم

پایگاه خبری تحلیلی حماسه ساز

خادم مردم

پایگاه خبری تحلیلی حماسه ساز

خادم مردم
(پیشگام در حماسه سیاسی، اقتصادی و فرهنگی)
آخرین مطالب

۷ مطلب در مهر ۱۳۹۳ ثبت شده است

اخبار کوتاه :

حاجی در مجلس

با پیگری های نماینده مردم شریف شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی 20 میلیارد ریال بودجه جهت تامین آب شرب شهر گز به تصویب هئیت وزیران رسید.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۷ مهر ۹۳ ، ۱۲:۱۷
آقای جویا

حاجی در جریان سفر وزیر جهاد کشاورزی عنوان کرد :

بیش از 5 سال است با بی عدالتی محض به منطقه ما آب داده نمی شود

مردم و نماینده اصفهان

نماینده مردم شریف شاهین شهر، میمه و برخوار در جریان سفر  حجتی وزیر جهاد کشاورزی به منطقه شمال اصفهان ، اظهار کرد: بیش از 5 سال است با بی عدالتی محض به منطقه ما آب داده نمی شود.

وزیر جهاد کشاورزی بدنبال دعوت نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ظهر روز جمعه ۱۱/۷/۱۳۹۳ از مزارع تفتیده و کانال های خشک بل و حاجی آباد بازدید کرد.

وی که ساعت ۱۲:۳۰ در میدان ورودی شهر حبیب آباد مورد استقبال آقای حاجی ، فرمانداران دو شهرستان ،جمعی از مسئولین و گروهی از کشاورزان قرار گرفت سپس به اتفاق مسئولین این دوشهرستان از  مسیر کانال آب از کمشچه تا اراضی زمان آباد نیز بازدید به عمل آورد.

آقای حسینعلی حاجی در طول مسیر هزاران هکتار اراضی مرغوب که بخاطر بی عدالتی در توزیع آب به زمین های لم یزرع تبدیل شده اند را به وزیر نشان میداد و از این مسئول بعنوان متولی امر کشاورزی خواست تا به داد کشاورزان برسد .

در انتهای مسیر جمعی از مردم دو شهرستان در محل سالن شرکت کشاورزی جواد الائمه (ع) تجمع کرده و منتظر حضور آقای محمودحجتی بودند .

* همه چیز دست ما نیست !

آقای مهندس حجتی نیز با ارائه سخنانی ، با اظهار خرسندی از دعوت آقای حاجی مشکلات عنوان شده را اساسی توصیف و اضافه کرد : باید بدانید همه چیز دست ما نیست اما تلاش خود را برای رسیدگی به مسائلی که مطرح شد بکار خواهم بست .

وی گفت: وضعیت آب در استان اصفهان بسیار بحرانی است ولی اینکه به مناطقی آب بدهند و به مناطقی دیگر نه، این دست وزارت نیروست .

وزریر جهاد کشاورزی تصریح کرد:  مصوبات شورای عالی آب را باید تلاش کنیم اجرایی شود .بنده هم از آقای حاجی میخواهم کمک کنند تا مشکلات مرتفع شود . انشاءاله موضوعات را همکاران دنبال می کنند.

*بیش از 5 سال است با بی عدالتی محض به منطقه ما آب داده نمی شود

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی طی سخنانی قبل از وزیر جهاد کشاورزی با توصیف اوضاع پیش آمده برای کشاورزان محروم دو شهرستان شاهین شهر ، میمه و برخوار افزود : هم اکنون بیش از ۵ سال است که با بی عدالتی محض ، به سهم اشتراکی های آب زاینده رود در شمال اصفهان که منطقه ماست آب داده نمی شود.آبی که مردم خریده اند و دولت متعهد به تامین آن بوده است .

وی ادامه داد: کشاورزانی هستند که طلای همسرشان و دیگر دارایی ها یشان را فروخته اند ،آب خریده اند و در ساخت کانال مشارکت کرده اند ،کیلومتر ها کانال احداث شده است اما آبی به خود ندیده است . مردم صبور ما از نبود توقعی ندارند اما تبعیض را برنمی تابند .

این مسئول گفت: متاسفانه آنهایی که آن مسائل را در شرق بوجود آوردند ،آب تحویل میگیرند ولی مردم نجیب برخوار که خسارت و هزینه ای برای نظام نداشته اند از آب محرومند .

آقای حاجی در بخش دیگری از سخنان خود از وزیر جهاد کشاورزی بعنوان عضو شورای عالی آب خواست در جهت اجرایی شدن مصوبات ۹ گانه این شورا تلاش کند.

وی ادامه داد : امروز هزاران خانوار ،بیکار بدهکار شده اند و در حالیکه بعنوان قطب کشاورزی ،تامین کننده مایحتاج استان و کشور بودند ،امروز واجب الزکات هستند .

عضو هیئت رئیسه کمیسیون برنامه ، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی عدم استمهال تسهیلات کشاورزی ، مشکل کشاورزان مهاجر،گران بودن نهاده های دامی وکشاورزی وپایین بودن قیمت محصولات دامی و کشاورزی و طیور را از دیگر مسائل گریبان گیر عنوان کرد و خواستار توجه جدی وزیر به این امور شد .

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۷ مهر ۹۳ ، ۱۲:۰۵
آقای جویا

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر ومیمه وبرخوار در مجلس شورای اسلامی ساعت ۹صبح روز ۳۱/۰۶/۱۳۹۳با سردار اشتری دیدار ودر مورد مسائل مختلف انتظامی دوشهرستان گفتگو کرد.
دیدار
ایجاد کلانتری در نقاط فاقد پاسگاه انتظامی ،ارتقاء درجه انتظامی دو شهرستان ،تامین امکانات خودرویی وتدارکاتی وافزایش تعداد پرسنل، خواسته های آقای حاجی از جانشین ناجا بود.

سردار سرتیپ پاسداراشتری با عرض خوش آمد ،ضمن تشریح وضعیت نیروی انتظامی ،در خصوص درخواستهای مطرح شده دستور مساعد داد.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۷ مهر ۹۳ ، ۱۱:۵۸
آقای جویا

خادم مردمدفتر حاجی نماینده شاهین شهر و میمه و برخوارآقای حاجیحسینعلی حاجی

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۷ مهر ۹۳ ، ۱۱:۴۸
آقای جویا

سخن مدیر مسئول:

« ره‌آورد یک حماسه سیاسی و اقتصادی »


مدتی این مثنوی تأخیر شد                    مهلتی بایــست تا خون شیــر شــد

تا نزاید بخت نو فرزند نـو                        خون نگردد شیر شیرین خوش شنو

(مولوی)

            

طبیعتا در دنیای امروز، یکی از ضرورت‌های مهم، اطلاع‌رسانی سالم و شفاف به جامعه است و یکی از این ابزارها می‌تواند پایگاه خبری تحلیلی و یا نشریه باشد. به همین علت جای خالی یک پایگاه خبری و نشریه جهت انعکاس مشکلات و پیگیری مطالبات مردم و همچنین شناسایی ظرفیت‌ها در استان شهیدپرور اصفهان احساس می‌شد، لذا بر خود لازم دانستم به عنوان خادم مردم در صدد راه‌اندازی یک رسانه فعال و پویا که در راستای معنویات مقام معظم رهبری حرکت نماید بر آییم به همین علت با استعانت از بارگاه حضرت احدیت و توسل به ائمه معصومین (ع) اولین شماره نشریه "حماسه‌سازان" که پیش روی شما خوانندگان عزیز است، «ره‌آورد یک حماسه سیاسی و اقتصادی» و حاصل تلاش اساتید، همکاران و نهادهای فرهنگی است، به همین علت نام حماسه را از فرمایشات گهربار مقام معظم رهبری به عنوان رهبر جامعه مسلمین جهان برگرفته و از آنجا که تصور می‌شد با حماسه به صورت نمادین رفتار می‌شود، لذا ما به عنوان خادم مردم در تلاش خواهیم بود این امر مهم را به صورت عملی و در راستای حماسه‌های گوناگون محقق سازیم و امیدوارم مسئولین کشور با روح حماسی به مسائل نگریسته و رسالت خود را به خوبی در حق مردم ایفا نمایند.لازم به ذکر است بگویم زیربنای حرکت ما در این نشریه آن حدیث معروفی است از امام علی (ع) که می‌فرمایند: « کشتگاه سخن، دل است و انبار آن، اندیشه و تقویت کننده آن، خرد و آشکار کننده آن زبان و جسم آن حروف (و کلمات)و جانش معنا، وزیورش اعراب (درست و مفهوم بیان کردن) و نظامش راستی و حقیقت.] شرح غرور الحکم6/136[ ». چرا که رسانه می‌تواند در پیشگیری از ناهنجاری‌های اجتماعی، جلوگیری از تخلفات و جرائم، کم کاری‌ها در نهادها و بی‌توجهی برخی از دستگاه‌ها به حقوق مردم تأثیرگذار باشد و همین عمل رسانه باعث خوشحالی مردم و انزوای کسانی که حق مردم را نادیده می‌گیرند می‌شود درحالی‌که بلعکس این امر نیز وجود دارد و هر رسانه چنانچه بتواند اعتماد مردم را به خود جلب و با زبان مردم سخن بگویید و نیز یک رنگ و صادق باشد بدون شک تأثیرگذار تر خواهد بود.

در پایان سخن؛ این نشریه در نظر دارد با تشویق محققان، نویسندگان و مسئولین در تمامی حوزه‌ها جهت انعکاس مشکلات، پوشش اخبار و رویدادها در جامعه گامی مهم و اساسی بردارد و در این راستا دست اندیشمندان، دانش‌پژوهان، استادان حوزه و دانشگاه و به خصوص مردم شریف و همیشه در صحنه استان اصفهان را برای همکاری و ارائه نقطه نظرات و پیشنهادات به گرمی می‌فشارد و از همه کسانی که فرصت مطالعه این نشریه را پیدا می‌کنند می‌خواهم با طلب بخشش کمی‌ها و کاستی‌ها و انتقال نظرات و پیشنهادات به ما؛ بتوانیم گام‌های ویژه و اساسی تر را در توسعه استان، شهر، روستا و محله یمان برداریم.

 

و من الله التوفیق

دکتر مصطفی حق شناس

مدیر مسئول

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۵ مهر ۹۳ ، ۲۰:۴۲
آقای جویا

اولین نشریه مهرماه حماسه سازاننشریه فرهنگی، سیاسی و اقتصادی حماسه سازان

اولین شماره نشریه مهر ماه حماسه سازان

توضیحات: سیاسی، فرهنگی و اقتصادی
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۵ مهر ۹۳ ، ۱۵:۳۱
آقای جویا

حماسه سازان

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۵ مهر ۹۳ ، ۱۵:۰۵
آقای جویا