خادم مردم

پایگاه خبری تحلیلی حماسه ساز

خادم مردم

پایگاه خبری تحلیلی حماسه ساز

خادم مردم
(پیشگام در حماسه سیاسی، اقتصادی و فرهنگی)
آخرین مطالب

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صدای جویا از اصفهان، همان‌طور که قبلاً نیز از همین رسانه اعلام کرده بودیم، بعد از انتشار مطالب حجت‌الاسلام محمدامین یوسفی مدیر مسؤول سایت به‌ظاهر عدالت‌خواه و مطالبه گر شاهین‌شهر در فضای مجازی و همچنین درج این مطالب به پیوست در همین پایگاه خبری آن‌هم در راستای رسالت مهم رسانه‌ای و تنویر اذهان عمومی به آن جوابیه‌ای دادیم که به شرح زیر است؛

بسم‌الله ِ الرحمن الرحیم

رب اشْرَحْ لِی صَدْرِی وَ یسر لِی امری وَ احْلُلْ عُقْدَهً مِنْ لِسانِی یَفْقَهُوا قَوْلِی

پروردگارا سینه‌‏ام را گشاده دار، و کار را بر من آسان کن، گره از زبانم بگشاى تا سخنم را درک کنند (۲۵ سوره مبارکه طه)

برادر ارجمند جناب آقای حجت‌الاسلام محمدامین یوسفی

مدیر محترم سایت به‌ظاهر عدالت‌خواه شاهین‌شهر اصفهان

با اهداء سلام و تحیات

احتراماً عطف به مطلب مندرجه مجعول در قالب یادداشتی در شبکه‌ها و کانال‌های اجتماعی مختلف در خصوص پاسخ به سؤالات این سایت خبری و در ادامه طرح شکوائیه به اتهام نشر اکاذیب در شبکه اجتماعی تلگرام با اسناد به مفاد قانونی ۶۹۷، ۶۹۸ و ۶۹۹ مجازات اسلامی علیه این پایگاه خبری در نزد دادگاه و دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان شاهین‌شهر و میمه که اسناد در کنار مطلب شما منتشر شد، مراتب زیر را به سمع عموم مردم مؤمن، شهیدپرور، انقلابی و فهیم شاهین‌شهر اصفهان می‌رسانم و امید است که درج آن سبب تنویر اذهان عمومی گردد.

در ابتدای شروع پاسخ به مطالب شما به‌عنوان یک طلبه که با پرچم مطالبه گری و عدالت‌خواهی چند سالی هست که در شهرستان شاهین‌شهر و میمه توانسته‌اید با سردادن این شعار مهم که بنده حتی از گفتن آن قاصر هستم دوستانی را با خود همراه کنید به عرض می‌رسانم، این‌جانب نزدیک به ۱۲ سال هست که در حوزه رسانه فعالیت می‌کنم و نه به دنبال خط و مشی اصولگرایی و نه اصلاح‌طلب رفته‌ام و نه دنبال جناح و جناح‌بازی‌های سیاسی بوده‌ام، بلکه تمام تلاش را کرده‌ام که واقعاً در راستای رسالت خطیر خویش انقلابی حرکت کنم و با تحقیق و تفحص هر کجایی حق نهفته هست آن را بازگو کنم.

من در این متن نه با شما هستم که دم از عدالت و عدالت‌خواهی می‌زنید، که تاکنون هیچ نشانه‌هایی را در شما و همراهتان در این زمینه پیدا نکرده‌ام و همان‌طور که در بالا اشاره کردم از گفتن آن نیز بسیار هراسانم، چراکه هم‌اکنون متوجه شده‌ام، چرا حضرت امام علی (ع) در دل تاریک‌شب به چاه‌های نخلستان‌های کوفه پناه می‌بردند و در آنجا در دل می‌کردند.

و در ادامه نه با حجت‌الاسلام مرتضی ملکیان به‌عنوان امام‌جمعه شاهین‌شهر که نزدیک به دو دهه هست در این شهر سکنا گزیده‌اند و به این راحتی‌ها هم قصد رفتن ندارند عقد اخوتی بسته‌ام.

موضوع و محور اصلی حرف این‌جانب قداست نماز جمعه هست، چراکه نماز جمعه محل آشتی ملی ملت است و باید روش‌ها، شیوه‌ها و اندیشه‌های مختلف را در نماز جمعه آشتی داد.

نماز جمعه تنها متعلق به یک سلیقه و جناح خاصی نیست، باید قداست و عظمت خطبه‌های نماز جمعه را پاس بداریم و کاری کنیم که همه‌چیز این نماز عبادت باشد؛ از رکوع و سجود آن گرفته تا گوش دادن به خطبه‌ها.

ثواب این نماز باید برای تمام افرادی که در آن‌ها حضور دارند ازجمله کسی که خطبه می‌خواند، کسی که نماز می‌خواند و یا امام‌جمعه است به‌خوبی برسد.

پس باید به‌گونه‌ای عمل شود که همه مردم در این مراسم شرکت کرده و دلی به دست آورده شود و مردم حرف ناراحت‌کننده نشوند، اگر مردم این قداست و همگانی بودن را ببینند با خواسته‌های مختلف و با هر نوع وابستگی و سلیقه در این فریضه عبادی شرکت خواهند کرد.

درست هست ما باید به دنبال مطالبات و رضایت مردم برویم چراکه رضایت خدا نیز در رضایت مردم است. اما بدترین گناه این است که ما کاری را برای خدا انجام دهیم اما خدا از آن راضی نباشد. معتقدم باید در برخی از مسائل شک کرد تا بتوان آن را اصلاح کرد. چراکه خدا در قرآن می‌فرماید؛ بدترین و زیان‌کارترین انسان‌ها و خسران ترین عمل، عملی است که انسان فکر می‌کند کار خوبی انجام داده در حالی که برعکس آن اتفاق افتاده است.

سالیان طولانی که شما علیه امام‌جمعه راهپیمایی می‌کنند، دادگاه می‌روید، مطلب می‌زنید، شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه می‌روید و خود را به هر دری می‌زنید که حجت السلام ملکیان از شهر رخت برببند. اما می‌توانم سؤال بپرسم نتیجه این‌همه تلاش چه شد؟ آیا رفتن حجت السلام ملکیان دردهای این شهر را درمان می‌کند؟ آیا انتشار مطالب منتقدین امام جمعه با نقل از منبع جرم است؟ و هزاران سؤال دیگر…

همان‌طور شما از احادیث ائمه اطهار (ع) و امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری وام می‌گیرد ما نیز مانند شما سخنی از پیشوای حاضر انقلاب اسلامی امام خامنه‌ای را یادآور می‌شوم که می‌فرمایند؛ توهین به یکدیگر بازی در زمین دشمن است، امروز هر صدایی که متصدیان نظام اسلامی را تخریب می‌کند، از هر بلندگویی که باشد، پژواک سخن و خواسته‌ی دشمنان است.

انسجام ملی وظیفه ماست و همه و بیشتر از  دیگران،  وفاداران به انقلاب وظیفه‌دارند از خط تخریب، که گاه به «دشنام‌گویی به یکدیگر» می‌انجامد، دوری کنند. یادمان باشد روی سخن رهبر انقلاب قبل از هر کس، با کسانی است که در اردوگاه جمهوری اسلامی تعریف می‌شوند. پس دوستداران امام و انقلاب و رهبری، بیش از هر کس دیگر نسبت به «توهین نکردن» وظیفه‌دارند. امروز روز همدلی است و این بیش از هر کس وظیفه نیروهای انقلاب را سنگین می‌کند.

به فرموده رهبر انقلاب یک‌بار دیگر توجه کنید: «در فضای عمومی و فضای مجازی متأسفانه توهین و اهانت و تهمت زدن به یکدیگر از سوی جمعی رایج شده است که این‌ها گناه کبیره است؛ روح پرداختن به یکدیگر را بگذارند برای وقت دیگر. الآن که دشمن مقابل ما ایستاده است در راستای وحدت حرکت کنند. جنگ روانی دشمن را برخی مطبوعات و روزنامه‌ها در داخل تکرار نکنند».

پس اگر با همدیگر دعواهای آخوندی دارید محل آن نماز جمعه‌ای که قداست آن بسیار بالاست نیست مکان‌های دیگر برای طرح این دعوا بسیار زیاد هست، و با انتشار محتوا و کلیپ‌های ویدیویی توهین‌آمیز با عنوان مطالبه گری هم نمی‌توانید به مقصود اصلی برسید و آن را درمان کنید چراکه مملکت قانون دارد و این مطالبات به‌حق یا ناحق شما باید از مسیر قانونی به جلو پیش برود نه از راه جاروجنجال به پا کردن و توصیه می‌کنم بسیار مراقب باشید که این مطالبات شما به نفع برخی از جریان‌های سیاسی پشت پرده در سطح شهرستان شاهین‌شهر و میمه تمام نشود و ابزار و آلات دست آن‌ها نشوید.

ما در پاسخ طرح شکوائیه علیه این پایگاه خبری در نزد مراجع ذی‌صلاح با تکیه‌بر مفاد ۶۹۷، ۶۹۸ و ۶۹۹ به‌عنوان یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی حقوق باید بگویم یا توضیحات این مفاد را درست نخوانده‌اید و متوجه نشده‌اید و یا اینکه به شما درست مشاوره حقوقی نداده‌اند.

*چراکه اولاً شما در پاسخ به سؤالات این‌جانب همه آن‌ها به تعریف‌های مختلف تائید کردید.

*ثانیاً در مفاد ۶۹۷ و ۶۹۸ قانون مجازات اسلامی شما باید عنوان مجرمانه را به‌طور صحیح و دقیق مشخص کنید.

*ثالثاً در مفاد قانون ۶۹۹ اصلاً هیچ ربطی به توهین یا تشویش اذهان عمومی ندارد.

*رابعاً مرجع رسیدگی به جرائم رسانه‌ای دادگاه مطبوعات است و شما باید در این نهاد طرح دعوا کنید.

*خامسا تمامی اسناد و مدارکی که در فضای مجازی مدیر مسؤول پایگاه خبری صدای جویا را تهدید کرده‌اید موجود است و همه این اسناد در زمان خوانده شدن در حضور مرجع قضایی ارائه خواهد شد.

*سادساً با یقین نگویید هیچ خوابی تعبیر نخواهد شد اگر به تاریخ برگردید خواهید دید خواب حضرت یوسف نبی (ع) به‌خوبی تعبیر شد و مصر از خشک‌سالی نجات یافت.

*سابعاً ادبیات پاسخگویی شما دوستان نه‌تنها عدالت‌خواهی را سربلند نخواهد کرد بلکه باعث عدم اعتماد مردم به این جریان و سر افکندی آن خواهد شد.

و اما در پایان شما دوستان به‌ظاهر عدالت‌خواه زمانی موفق خواهید شد که خود را معصوم و عاری از گناه مپندارید و دریچه انتقاد را بر روی خود باز کنید و سخن موافق و مخالف را هم‌زمان برای قضاوت مردم منعکس کنید، و مردم شاهین‌شهر به‌خوبی فهمیده‌اند ابهت و غولی که خودساخته‌اید پوشالی است و با کوچک‌ترین زمین‌لرزه فرو خواهد ریخت کما اینکه در حال فرو ریختن هست و حنای شما جماعت دیگر رنگی ندارد.

والسلام علی من اتبع الهدی

نورالله جویا

۲۲ آذرماه ۱۳۹۷

انتهای پیام/ج

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی