خادم مردم

پایگاه خبری تحلیلی حماسه ساز

خادم مردم

پایگاه خبری تحلیلی حماسه ساز

خادم مردم
(پیشگام در حماسه سیاسی، اقتصادی و فرهنگی)
آخرین مطالب

به گزارش پایگاه خبری صدای جویا از اصفهان، حسن عباسی شامگاه دوشنبه ۲۶ شهریورماه ۱۳۹۷ در دومین کنگره فدائیان انقلاب اسلامی شهر گرگاب از توابع شهرستان شاهین‌شهر و میمه با تسلیت ایام شهادت سالار و سرو شهیدان آقا عبدالله الحسین (ع) و ۷۲ تن از یارانش اظهار داشت: اگر تاریخ را به‌دقت بررسی نماییم معدود می‌توان یافت که حکومت دینی همچون نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران که ثمره خون انبیاء و هزاران شهید راه اسلام هست بدین گونه ۴۰ سال عمر کند.

وی به داستان اتفاقاتی که برای قوم پیامبرانی همچون نوح (ع)، ابراهیم (ع)، موسی (ع)، عیسی (ع)، پیامبر عظیم الشان اسلام (ص)، هود (ع)، صالح (ع) و سایر افتاده بود اشاره کرد و گفت: در ماجرای حضرت نوح (ع) به‌خوبی ما می‌بینیم که وی نزدیک به ۹۵۰ سال در راستای رسالتی که بر عهده دارد، مردم را به سمت خدا و خداپرستی دعوت می‌کند که در نهایت تنها موفق به جذب تعداد معدودی افراد می‌شود و در انتها خداوند متعال به‌وسیله کشتی که حضرت نوح (ع) مأمور ساختن آن شده بود به‌جز نجات تعداد انگشت‌شماری افراد ایمان آورنده باغ وحشی را نجات می‌دهد و خدای متعال به‌وسیله این عذاب زمین را شست شو می‌دهد.

رئیس اندیشکده یقین به فریادهایی که امام علی (ع) در نهج‌البلاغه می‌زند اشاره کرد و ادامه داد: در زمان حکومت حضرت علی (ع) که چهار بیشتر به طول نی انجامید کسانی به وی خیانت کردند که حتی نفس امام (ع) به آن‌ها می‌خورد و از نزدیک او را لمس می‌کردند.

وی با بیان اینکه ائمه اطهار (ع) بعد از امام علی (ع) نیز به چنین سرنوشت‌هایی گرفتار شدن تأکید کرد: شاید اگر در جنگ صفین به حضرت علی (ع) خیانت نمی‌شد، امام حسن مجتبی (ع) با معاویه معاهده‌ای امضاء نمی‌کرد، ماجرای کربلا اتفاق نمی‌افتاد و این‌قدر ظهور منجی عالم بشریت حضرت صاحب‌الزمان (عج) به طول نمی‌انجامید.

کارشناس مسائل استراتژیک تصریح کرد: امام رضا (ع) ۳۷ خواهر و برادر دارد، که از این تعداد خواهر و برادر ۳۴ نفر آن‌ها به سمت شهرهای مختلف فلات مرکزی ایران حرکت می‌کنند تا برای مردم روشنگری کنند که امام به اجبار راهی مرو شده است.

وی از دلایل شهادت ائمه اطهار (ع) و غیبت منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود (عج) را نبود مردم انقلابی و با بصیرتی همچون ایران عنوان کرد و گفت: به همین دلیل مهم است که امام خمینی (ره) در وصیت‌نامه الهی و سیاسی خود درباره جایگاه مردم ایران می‌فرمایند: من با جرات مدعی هستم که ملت ایران و توده میلیونی آن در عصر حاضر بهتر از ملت حجاز در عهد رسول‌الله (ص) و مردم کوفه در عهد امیرالمؤمنین (ع) هستند.

تحلیلگر مسائل سیاسی اظهار داشت: عده‌ای تصور نکنند که ایجاد حزب‌الله در لبنان، فاطمیون در افغانستان، زینبیون در پاکستان، حشد الشعبی در عراق و انصار الله در یمن اتفاقی بوده است، بلکه تشکیل این گروه‌های مبارز انقلابی از همین دسته‌جات عزاداری برای امام حسین (ع) شکل گرفته است.

وی با بیان اینکه نهضت ۱۴۰۰ ساله و ریشه‌دار آقا عبدالله الحسین (ع) پشت سر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران قرار دارد، گفت: بچه مسلمان انقلابی شخصیتی همچون شهید تهرانی مقدم است که با دستان خالی موشک بالستیک تا عمق رژیم جعلی و کودک کش اسرائیل می‌سازد.

عباسی در ادامه عنوان داشت: سنجیدن کارنامه اسلام با آنچه که کافر  و مؤمن هر دو می‌توانند تولید کنند افتخار نیست بلکه باید با آن چیزی که جامعه اسلامی می‌تواند بسازد و کافر قادر به ساختن آن نیست مقایسه کرد. به‌عنوان نمونه شهید محسن حججی شخصیتی که توسط جامعه اسلامی تربیت و پرورش می‌شود تا دنیای کفر و استکبار را بهت‌زده کند. اما جامعه لیبرال چه!

وی با بیان اینکه اگر قوانین و قواعد اسلام امروز در کشور به‌درستی ریل‌گذاری و پیاده‌سازی انجام می‌گرفت و همه نسبت به آن وظیفه خود را به‌درستی انجام می‌دادند هم‌اکنون به هیچ عنوان اقتصاد، جامعه، سیاست و حتی ورزشمان دچار بیماری نمی‌شد، گفت: طی سال‌های گذشته چقدر علما و مراجع تلقید نسبت به ربوی بودن بانک‌های جمهوری اسلامی هشدار دادن اما کو گوش شنوا !

این کارشناس مسائل استراتژیک با بیان اینکه خوردن ربا جنگ با خداست، ادامه داد: امام خمینی(ره) در زمان حیات خود فرمودند؛ پول‌های بیت‌المالی که نزد بانک‌هاست نباید کار کند. چراکه پول کالا نیست که با آن خریدوفروش انجام داد و هر تمدنی که به این درد مبتلا شد به‌زودی نابود خواهد شد.

وی به خیانت‌های اخیر برخی ابلیس صفت در حوزه ارز و سکه اشاره کرد و گفت: اسلام برای خریدوفروش ارز و سکه قاعده و قانون دارد. اما باید این سؤال مهم را مطرح کرد که چه کسانی در نظام جمهوری اسلامی ایران مسئول بودن گوش دهند و خود را به نشنیدن زدند.

عباسی به خیانت پدرام سلطانی به‌عنوان یکی از نیروی‌های آمریکایی-صهیونیستی در هیات رئیسه اتاق بازرگانی ایران اشاره کرد و گفت: این آقای لیبرال زده با فعالیت‌هایی که می‌کند به برخی از مسؤولان کشور پیشنهاد می‌دهد که ایران در حوزه اقتصادی شکست خورده است و اگر بخواهد زنده بماند چاره‌ای ندارد جزء اینکه باید با ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا وارد مذاکره شود. اما تنها یک جمله به آقای سلطانی گردن کرواتی غرب‌زده می‌گوییم که خودت و دوستان لیبرالی‌ات شکست‌خورده‌اید نه جمهوری اسلامی ایران!

این تحلیلگر مسائل سیاسی با بیان اینکه ۱۲۴ هزار پیامبر و شهید پشتوانه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هست، خاطرنشان ساخت: امثال سلطانی خوب بدانند فرزندان انقلابی جمهوری اسلامی ایران توانستند آمریکا و هم‌پیمانان اروپایی او را در دوران هشت سال دفاع مقدس، در سوریه و عراق و در خلیج‌فارس به زانو بزنند.

وی با تأکید بر اینکه در هر جایی که جریان انقلابی ورود پیدا کرد موفق‌تر عمل کردیم، تصریح کرد: اگر امروز در جمهوری اسلامی ناکارآمدی مشاهده می‌کنید نباید آن را به‌حساب اسلام و انقلاب نوشت بلکه این تنبلی و ناکارآمدی به‌واسطه لیبرال زده‌های داخل کشور به وجود آمده است. و مادامی‌که انقلاب اسلامی شهید پرورش و تربیت کند موفق خواهد بود.

عباسی با تأکید بر اینکه سازمان ملل با بحران حرام‌زادگی روبه‌رو است، گفت: بر اساس آخرین آمارها ۸۴ درصد مردم کلمبیا، ۵۷ درصد مردم فرانسه، ۴۸ درصد مردم آمریکا، ۴۲ درصد مردم انگلیس، ۶ درصد مردم اسرائیل، ترکیه ۳ درصد و در ردیف‌های بعد برزیل و پرو بالاترین درصد حرام‌زادگی را به خود اختصاص داده‌اند. حرم زادگانی که پدر و مادر آن‌ها مشخص نیست.

وی با بیان اینکه حلال‌زادگی مبنای توسعه اسلام بوده است و حلال‌زادگی مهم‌ترین شاخصه توسعه، پیشرفت و رشد یک تمدن به شمار می‌آیید و کشور ما حلال‌زادگی را مدیون دین محمد (ص) هست، متذکر شد: حرامزادگی راز تمدن غرب را به‌خوبی افشاء می‌کند.

رئیس اندیشکده یقین با یادآوری اینکه جمعیت ۸۰ میلیون نفری آلمان نزدیک به ۶۰۰ نماینده در مجلس دارد که ۳۹۵ نفر از این نمایندگان به تصویب قانون هم‌جنس‌بازی رأی مثبت داده‌اند، ادامه داد: قوم لوط امروزی همین کشور آلمان هست که ازدواج مرد با مرد و زن با زن را بدون مشکل می‌داند. لذا امام زمان (عج) در هنگام ظهور با همه این فسادها خواهد جنگید.

وی با انتقاد شدید از مطرح‌شدن لایحه استعماری FATF در بین نمایندگان مجلس و دولت اظهار کرد: تصویب چنین لایحه‌هایی نه امروز و نه حتی فردا به نفع کشور نخواهد بود.

عباسی به سخنان اخیر جان بولتن مشاور امنیت ملی کاخ سفید اشاره کرد که گفته بود؛ ایران جشن ۴۰ سالگی انقلاب خود را نخواهد گرفت، بیان داشت: ایران نه‌تنها جشن ۴۰ سالگی بلکه جشن ۵۰ سالگی خود را تا زمان ظهور یگانه منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود (عج)، به کوری شما شیاطین صهیونیستی صفت و داعش و منافق پرور خواهد گرفت و شما و اربابانتان نیز مثل همیشه هیچ غلطی نمی‌کنید.

وی با بیان اینکه شرایط امروز کشور ما همانند شرایط جنگ احزاب هست، گفت: ما نزدیک به ۳۸ سال هست که توسط آمریکا و هم‌پیمانان غربی و عربی او تحریم شده‌ایم و در این مدت نه‌تنها هیچ غلطی نکرده‌اند بلکه به برکت همین تحریم‌ها پیشرفت‌های قابل‌توجهی در حوزه‌های دفاعی، اقتصادی و اجتماعی و سیاسی داشته‌ایم.

این تحلیلگر مسائل سیاسی با یادآوری اینکه تحریم‌های آمریکا هم‌اکنون ۸۰۰ میلیون نفر از کشورهای مختلف جهان از جمله ترکیه، روسیه، ونزوئلا، کره شمالی، یمن، سوریه، ایران و غیره را درگیر خود کرده است، اظهار داشت: تحریم‌های آمریکا موجب شد ۷۰ درصد ارزش لیر ترکیه در مقابل دلار به‌شدت کاهش پیدا کند، آنگاه اردوغان رئیس‌جمهور ترکیه تنها به داشتن خدا به‌جای یافتن راه‌حل بسنده می‌کند.

وی به جامعه‌شناسی امام سجاد (ع) در خصوص نحوه به شهادت رسیدن پدرشان در دروان اموی اشاره کرد و گفت: امام سجاد (ع) جامعه مسلمین در دوران اموری را به شش دسته تقسیم‌بندی می‌کند که ازجمله آن‌ها عبارت‌اند از؛ شیرها، گرگ‌ها، روباه‌ها، سگ‌ها، خوک‌ها و بره‌ها هستند.

عباسی با بیان اینکه در جامعه ما نیز همه دسته‌ها جزء دسته خوک‌ها یافت می‌شود، گفت: دسته‌ی شیرها افراد قدرتمند هستند، دسته‌ی گرگ‌ها تاجرها هستند، دسته‌ی روباه‌ها کسانی هستند که از دین می‌خورند مانند برخی از مداح‌ها و سخنران‌ها، دسته‌ی سگ‌ها کسانی هستند که تریبون یا رسانه‌ای دارند و مردم از زبان آن‌ها می‌ترسند، دسته‌ی خوک‌ها سرنوشت آن‌ها مشخص نیست که با دشمن هستند و یا با دوستان و دسته‌ی آخر بره‌ها هستند که اکثریت مردم را تشکیل می‌دهند بدین گونه که سایر دسته‌ها همیشه از این قشر می‌خورد.

وی با بیان اینکه بخش عمده‌ای تبلیغات تلویزیونی صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران دروغ محض است، تأکید کرد: نزدیک به ۵۰۰ میلیارد تومان از پرداخت هزینه این آگهی‌های بازرگانی دروغین صداوسیما از جیب مبارک مردم داده می‌شود.

رئیس اندیشکده یقین با اشاره به اینکه سیستم اقتصاد جهان ورشکسته هست به بدهی‌های تریلیونی ایالات‌متحده آمریکا اشاره کرد و گفت: عده‌ای جاهل در داخل کشور عنوان می‌کنند که ایران نباید به حزب‌الله در لبنان، سوریه و عراق کمک مالی و تسلیحاتی بکند اما توانایی این مطلب را ندارند بیایند بگویند چرا آمریکا با این اقتصاد فرو پاشیده در حال ایجاد گروهک‌های تروریستی و کمک تسلیحاتی و مالی به آن‌هاست.

وی از دلایل تعرفه سنگین دولت‌مردان آمریکا بر روی کالاهای چینی را فروپاشی اقتصاد آمریکا عنوان کرد و ادامه داد: در بین مدیران بانکی کشور سروکله جانورانی مانند احمد مجتهد نایب‌رئیس بانک سامان که تحصیل‌کرده خارج از کشور و از دسته گرگ‌هاست، پیدا می‌شود و بیان می‌کند که بانک‌های ایران ربوی نیستند در حالی که یک کلمه اسلام را هم نخوانده است. در حالی نزدیک ۲ میلیارد دلار به آقای کی روش سرمربی تیم ملی کشورمان جهت تبلیغات بیلبوردی می‌دهد تا بتواند از این طریق بگویید بانک سامان طرفدار تیم ملی است و بعد سرمایه‌های مردم را جذب و جیب‌های آن‌ها را نفع منافع خود خالی کند.

عباسی با بیان اینکه افق دهه پنجم انقلاب با عنوان «قرن انقلاب اسلامی» تدوین کرده‌ایم که در افق صدساله انقلاب اسلامی ایران به‌مرور انعکاس داده خواهد شد، گفت: شعار دهه پنجم انقلاب«قسط» هست.

وی با تأکید بر اینکه کارکرد اجتماعی اسلام یک کلمه هست به نام«قسط» خاطرنشان ساخت: پیامبران الهی آمدند تا قسط را پیاده‌سازی کند در جمهوری اسلامی ایران اکثریت مردم اهل قسط هستند اما متأسفانه بسیاری از خواص درد چندانی در خصوص قسط ندارند.

این تحلیلگر مسائل سیاسی با بیان اینکه جنبش مقسطین دهه پنجم انقلاب از عدالت نشات می‌گیرد، یادآور شد: خداوند متعال اهل قسط است و اگر مسئولی دغدغه قسط را داشت جامعه امروز ما چنین نبود.

وی با بیان اینکه پرچم قسط باید همیشه توسط بچه‌های انقلابی و حزب الهی بالا نگه‌داشته شود تا فقر، تبعیض و اژدهای هفت‌سر فساد در کشور اصلاح شود، متذکر شود: در برخورد با مفسدین باید با دانه‌درشت‌ها برخورد شود نه آفتابه‌دزدها !

انتهای پیام/ج

موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۷/۰۶/۲۷
آقای جویا

حسن عباسی

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی