خادم مردم

پایگاه خبری تحلیلی حماسه ساز

خادم مردم

پایگاه خبری تحلیلی حماسه ساز

خادم مردم
(پیشگام در حماسه سیاسی، اقتصادی و فرهنگی)
آخرین مطالب

به گزارش پایگاه خبری صدای جویا از شاهین‌شهر اصفهان، پس از درج مطلب «امکانات ویژه شهرداری برای ساختمان خانواده یکی از اعضای شورای شهر شاهین‌شهر» توسط سایت عدالت‌خواهی در ادامه جناب آقای سجاد قهرمانی فرد که در تاریخ ۲۴ مهرماه ۱۳۹۶ در جریان این موضوع قرار گرفتند طی جوابیه‌ای با عنوان «آن را که حساب پاک است از محاسبه چه باک است/بدون اعتماد و اطمینان کافی مطلبی را در جامعه مطرح نکنید» به آن پاسخ و در همین پایگاه خبری به اطلاع عموم رسید، اما چند روز بعد از پاسخ آقای قهرمانی فرد به موضوعات مطرح‌شده از سوی سایت عدالت‌خواهی این بار سایت مذکور در کانال تلگرامی خود با گذاشتن استشهادیه مردم آن محله (ردانی پور) بار دیگر طی جوابیه به شرح زیر به آن پاسخ داده است«پاسخی به جوابیه آقای قهرمانی فرد عضو شورای شهر شاهین‌شهر، پس از درج مطلب (امکانات ویژه شهرداری برای ساختمان خانواده یکی از اعضای شورای شهر شاهین‌شهر) جناب آقای قهرمانی فرد جوابیه‌ای در پایگاه خبری صدای جویا درج نمودند که لازم به توضیحاتی است.

ایشان در جوابیه عرض کرده‌اند که قبل از نام‌نویسی برای شورای شهر نامه پدر ایشان به شهرداری تحویل‌شده که ظاهراً دقت لازم نکرده‌اند چون آخرین‌مهلت ثبت‌نام برای انتخابات شورای شهر تاریخ ۶ فروردین بود در حالی که نامه تقاضای پدر شما ٢٩ فروردین بوده. البته اینجای مطلب اصلاً اهمیتی ندارد.

ولی اشکال اساسی اینجا است که پدر آقای قهرمانی فرد انتهای ماه فروردین تقاضای خود را ارائه می‌دهند ولی تا روی کار آمدن شورای شهر اتفاقی نمی‌افتد و پس از روی کار آمدن شورای شهر جدید در شهریور، اقدامات شهری برای ساختمان میلیاردی پدر ایشان هم در مهرماه آغاز می‌شود که تأمل برانگیز است!

نکته تأمل‌برانگیز دیگر که باعث بدبینی مردم است در خواست‌های مکرر ساکنین منازل روبروی ساختمان پدر آقای قهرمانی فرد است. این شهروندان محترم مهروموم‌ها است و قبل از ساخته‌شدن ساختمان پدری آقای قهرمانی عضو شورای شهر شاهین‌شهر درخواست خدمات شهری داشته‌اند و تابه‌حال هیچ اقدامی صورت نگرفته است!!!

که بخشی از تقاضای این شهروندان برای این سایت ارسال‌شده است که چندین سالنامه‌های متعدد به شورای شهر و حتی برخی اعضای شورای شهر قبلی و همچنین شهرداری داده شده ولی هیچ اقدامی صورت نگرفته است.

برای مردم سئوال می‌شود چطور ضلع جنوبی دارای خدمات شهری می‌شود ولی ضلع شمالی خیر؟!

http://shahin-shahr.net/uploads/FILE_MANAGER/image/_image_1508585681.jpg

البته این احتمال وجود دارد آقای قهرمانی فرد درخواستی غیر عادی نکرده باشند و این امر توسط برخی افراد برای خودشیرینی باشد ولی هوشیاری این عضو شورای شهر را می‌طلبد که از این اقدامات چاپلوسانه جلوگیری نماید و ابتدا دنبال تحقق حقوق و مطالبات مردم باشد.

البته اکنون هم دیر نشده و از این عضو شورای شهر تقاضا می‌شود برای منازل روبروی منزل پدری ایشان هم که سال‌ها است بلاتکلیف مانده و فاقد امکانات شهری است فکر کرده و آن‌ها را از بلاتکلیفی خارج کنند و برای این منازل پیاده‌روسازی و خدمات شهری انجام شود. البته جا داره از روحیه پاسخگویی جناب آقای قهرمانی در این میان تشکرکنیم/کانال تلگرامی پایگاه عدالت‌خواهی و مطالبه مردمی»

حال ما پایگاه خبری صدای جویا بدون هیچ‌گونه ملاحظه کاری برای اینکه بفهمیم حق با آقای سجاد قهرمانی فرد عضو شورای شهر یا محمدامین یوسفی از مسؤولان سایت عدالت‌خواهی و مطرح کنندگان این موضوع هستند وارد جزئیات ماجرا شدیم تا ببینیم که سخن کدام طرف درست است.

قبل از هر چیزی به سراغ شعری از مولوی می‌رویم که می‌گویید؛ «ای که مسجد می‌روی بهر سجود/سربجند، دل نجنبد، این چه سود؟!»

برای روشن این قضیه و همچنین افکار اذهان عمومی روز گذشته اول آبان ماه ۱۳۹۶ در شورای شهر ابتدا به سراغ سجاد قهرمانی فرد رفتیم.

وی اظهارکرد: به‌عنوان وکیل مردم در شورای شهر به‌هیچ‌عنوان با انتقاد سازنده مخالف نبوده و نیستم چراکه به داشتن یک روحیه مشورت پذیر برای پیشرفت و آبادانی شهر و کشور بسیار معتقدم.

این عضو شورای شهر شاهین‌شهر ادامه داد: همان‌طور که در گذشته عنوان کردم الان نیز دوباره می گوئیم، بدون شک کاری که سایت عدالت‌خواهی انجام داده از سر دلسوزی بوده است اما به نظرم قاضی را یک‌طرفه رفته و باید قبل از درج و مطرح کردن چنین مسئله‌ای به سراغ من نیز می‌آمد و نظر بنده را در این مورد جویا می‌شد.

وی با بیان اینکه هیچ کس عاری از عیب و ایراد نیست و گل بی‌عیب تنها خداوند متعال هست و بس! گفت: از سایت عدالت‌خواهی و امثال این سایت که با برند عدالت و انقلابی گری آن‌هم در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری امام خامنه‌ای، اظهار می‌کنند که داریم حرکت می‌کنیم پس انتظارت بیشتری هست تا از مجموعه‌های دیگر!

قهرمانی فرد با تأکید بر اینکه مطرح کردن ساختمان میلیاردی و امثال این کلمات منفی به‌هیچ‌وجه نمی‌تواند ذهنیت خوبی را در جامعه به وجود بیاورد، بیان داشت: اگر سایت عدالت‌خواهی مدرک مستند و معتبری، دال بر اینکه که ذره‌ای از این ساختمان میلیاردی پدر بنده با مال حرام آغشته شده است دارد نشان دهد، بنده نیز حاضرم در مقابل هر آنچه آن‌ها می‌گویند پاسخ و معذرت‌خواهی کنم.

وی با بیان اینکه همه سایت‌های مطالبه گر و انقلابی در مطرح کردن موضوعی باید دو طرف سکه را ببینند و تنها به یکرو سکه اکتفا نکنند، اظهار داشت: به‌عنوان کسی که بی ترمز در مقابل نا عدالتی‌ها بوده و ایستاده‌ام، البته با رعایت مراعات و زود قضاوت نکردن درگرفتن تصمیمی؛ بار دیگر از بچه‌های انقلابی سایت عدالت‌خواهی شاهین‌شهر می‌خواهم در مورد هر چیزی زود قضاوت نکنند و حرف دو طرف ماجرا را ابتدا گوش دهند. تا از تصمیم گرفته‌شده و مطرح‌شدن آن در جامعه اطمینان بیشتری حاصل شود.

قهرمانی فرد گفت: چه ثروتمند باشیم و چه فقیر همه در مقابل خداوند متعال یکی هستیم و این اخلاق، شعور، ادب، درک کردن، انجام دادن واجبات و مستحبات و پرهیز از مسائل حرام با الگو گیری از دین محمدیمان و پیروی از اهل‌بیت (ع) هست که ما را به درجه انسانیت می‌رساند و به خداوند متعال نزدیک‌تر می‌کند.

وی با بیان اینکه بسیاری روایت‌هایی که از ائمه اطهار (ع) امروزه به دست ما رسیده است، تأکید بر پوشیدن خطاهای دیگران دارد نه ریختن آبروی مؤمنی که در خطای او هزاران شک و شبه وجود دارد، خاطرنشان کرد: پدر این‌جانب اگر ساختمان میلیاردی درست کرده است در کنار او به کارهای فرهنگی از جمله مسجد سازی و دستگیری از مستمندان نیز پرداخته است.

عضو شورای شهر شاهین‌شهر اظهار کرد: از سایت عدالت‌خواهی می‌خواهم در کنار خطایی که پدرم از نظر شما انجام داده به کارهای خوب فرهنگی که با هزینه شخصی خود برای شهر انجام داده نیز بپردازید.

وی افزود: شما عدالت‌خواهان بهتر از من می‌دانید که انتقاد کردن‌های غیر منصفانه و نگاه‌های منفی به دور از کار کارشناسی شده شهر را به سمت پیشرفت و آبادانی سوق نخواهد داد و آن را بدتر از گذشته دچار تنش خواهد کرد.

قهرمانی فرد در ادامه با بیان اینکه یک روز سایت عدالت‌خواهی جواب من را بدهد و من روز دیگر به مطالب او پاسخ دهم یک راهکار ریشه‌ای و درمان خوبی نخواهد بود، تأکید کرد: تنها راحل، حل این دسته مشکلات مشورت و همفکری کردن با هم دیگر برای رسیدن به نتیجه‌ای که به نفع مردم باشد هست.

وی با بیان اینکه هدف ما از ورود به شورای شهر ارائه خدمت و سرویس بهتر به مردم بوده است نه استفاده از رانت و یا ایجاد تنش به نفع خود یا اقوام، گفت: در همین ابتدای آغاز به کار شورای شهر پنجم به‌شدت دنبال اجرایی شدن قانون علنی کردن جلسات شورا بودم که مردم بهتر بتوانند خدمت گذاران و دلسوزان شهر خود را شناسایی کنند.

عضو شورای شهر شاهین‌شهر بار دیگر با تأکید بر اینکه پدر بنده به‌هیچ‌عنوان از رانت این‌جانب برای سنگ‌فرش شدن ساختمان مسکونی خود استفاده نکرده است و اصلاً بنده نیز چنین روحیه‌ای ندارم که اجازه دهم همچنین کاری صورت بپذیرد، تصریح کرد: مالک هر ساختمانی با توجه به پروانه و عوارضی که به شهرداری پرداخت می‌کند باید در مقابل آن نیز خدمات دریافت کند. به همین خاطر شهرداری موظف به ارائه خدمات هم به پدر بنده و هم سایر ساکنان آن محله است.

وی دلیل زودتر ارائه سرویس به پدر خود از سوی شهرداری را ثبت و پیگیری درخواست وی در معاونت عمرانی شهرداری عنوان کرد و گفت: اهالی محترم روبه روی منزل مسکونی پدرم نیز طی چند سال گذشته درخواست‌های مکرری داده‌اند اما نه ثبت و پیگیری کرده‌اند هر چند مسؤولان در دورهای گذشته از این محله بازدید و قول مساعد برای رفع مشکل داده بودند که هیچ اتفاقی تاکنون صورت نگرفته است.

قهرمانی فرد یادآور شد: بعد از مطرح‌شدن موضوع از محله مذکور بازدیدی داشته‌ام که به‌شدت پیگیری خواهم کرد بعد از اتمام فعالیت سنگ‌فرش به این منطقه نیز پرداخته شود و مشکلات مردم این محله نیز حل‌وفصل شود.

بعد از اتمام گفت‌وگو با آقای سجاد قهرمانی فرد به‌اتفاق وی به محله مذکور عظیمت کردیم تا واقعیت ماجرا را از زبان مردم آن محله بشنویم.

آقای نجفی صاحب املاک زاگرس در آن محله در گفت‌وگو با این پایگاه خبری اظهار کرد: چند سالی است با توجه به مالیات و عوارضی که پرداخت می‌کنیم جهت رفع مشکل این زمین خاکی که روبه روی منازلمان واقع‌شده به مسؤولان شهری و فرماندار نامه‌نگاری کرده‌ایم اما تاکنون موفق به کسب نتیجه نشده‌ایم.

آقای ابراهیمی یکی دیگر از ساکنان این محله با تکرار ادعاهای آقای نجفی بیان داشت: به علت تردد زیاد وسایل نقلیه در این زمین خاکی همه وسایل زندگی‌مان دچار گرد و خاک شده است و توان این را نیز نداریم به‌جای دیگری برویم.

در پایان ساکنان این محله از جمله آقای نجفی، ابراهیمی، کیانی، مرادی، حمیدی و سایر عنوان کردن هنگامی‌که مشاهده کردیم جلوی منزل مسکونی پدر آقای سجاد قهرمانی فرد در شورای شهر چند روزی است که به‌سرعت در حال سنگ‌فرش شدن هست سریعاً به‌پیش مهرداد مختاری رئیس شورای شهر مراجعه کردیم و وی را در جریان موضوع قراردادیم.

ساکنان این محله ادامه دادند: مختاری ضمن قول رفع این مشکل ما را به محمدامین یوسفی از مسئولان سایت عدالت‌خواهی به‌عنوان مشاور ارجاع دادند.

در ادامه عوامل سایت عدالت‌خواهی بعد از عکس‌برداری از محل و زدن مطلب فوق در مورد سنگ‌فرش شدن جلوی منزل پدر آقای قهرمانی فرد و پاسخ آقای قهرمانی به این مطلب

دوباره سایت عدالت‌خواهی به نزد ما اهالی ساکنان محله جهت استشهادیه مراجعه کردند که ما نیز آن را امضاء کردیم.

حال با همه این اوضاع و احوالات و اتفاقات چند سؤال پیش می آئید.

ابتدا اینکه چرا مهرداد مختاری به‌عنوان رئیس شورای شهر بعدازاینکه مردم ساکنان محله ردانی پور در خصوص موضوع مطرح‌شده به او مراجعه می‌کنند، به‌جای پاراف کردن درخواست به شهردار و معاونت‌های عمرانی شهرداری و پیگیری مطالبه اهالی محترم این محله آن‌ها را برای حل مشکل به سایت عدالت‌خواهی حواله کرده و حتی گوش به صحبت‌های آقای قهرمانی فرد نداده است؟

دوما سایت عدالت‌خواهی شاهین‌شهر چرا با شیطنتی کاملاً روشن بعد از عکس‌برداری محله مذکور سریعاً و یک‌طرفه بدون شنیدن حرف‌های آقای قهرمانی فرد مطلب ذکر شده را در جامعه عنوان می‌کند تا مردم بهتر بفهمند جریان چه خبر است؟

سوما با توجه به صحبت‌هایی که خود مردم آن محله داشتند چند روز پس از پاسخ آقای قهرمانی فرد به ادعاهای سایت عدالتخوهی چرا سایت مذکور اقدام به نوشتن استشهادیه و جمع‌آوری امضاء جدا از درخواست‌های قبلی کرده است این کار اصلاً چه سودی به نفع عدالت‌خواهی داشته است؟

خلاصه امیدوارم مردم با مطالعه این مطلب به حقیقت دست پیدا کنند که آیا سایت عدالت‌خواه صادق بوده است یا آقای قهرمانی فرد؟!

در ضمن هر چیزی دارای اصولی و قواعدی است لذا از پایگاه مطالبه گر عدالت‌خواهی شاهین‌شهر می‌خواهیم اگر خبری را هم مطرح می‌کنند اجازه دهند آن مطلب با اصول و قواعد خبر و گزارش‌نویسی نزدیک و کارشناسی شده باشد. چراکه رعایت قواعد باعث هویت و جان دادن به مطلب می‌شود.

انتهای پیام/ج

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی