خادم مردم

پایگاه خبری تحلیلی حماسه ساز

خادم مردم

پایگاه خبری تحلیلی حماسه ساز

خادم مردم
(پیشگام در حماسه سیاسی، اقتصادی و فرهنگی)
آخرین مطالب

به گزارش پایگاه خبری جویاآنلاین، حجت السلام  روح‌الله بیدرام رییس شورای اسلامی شهر شاهین‌شهر به کاندیداهای دوازدهمین دوره ریاست جمهوری نامه ای به رشته تحریر درآورده است که متن آن به شرح ذیل است:

 

بسم‌الله الرحمن الرحیم

 

 

در شب گذشته جمله‌ای حکیمانه از امام و رهبر خود مطالعه کردم. این جمله به‌قدری مرا به فکر فرو برد که تا سحرگاه  خواب از چشمانم ربود.علت این بیداری و بی‌قراری، مروری بود بر اتفاقات کشور . حاصل این فکر در دل سحرگاه نتیجه‌ای شد که وظیفه شرعی خود دانستم آنچه تابه‌حال به‌عنوان یک جوان و جزیی از بدنه‌ی عظیم این ملت قهرمان، آن چراکه از نحوه عملکرد بعضی از خواص جامعه دریافت نموده‌ام که حرف و درد همه‌ی مردم عوام با بصیرت ایران اسلامی می‌باشد را تحت عنوان یک نامه‌ی سرگشاده خطاب به خواصی که کاندیدای دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری شده‌اند، بیان کنم. امید است به تکلیف خود عمل کرده باشم.

امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) در بیانی حکیمانه فرموده است: جوان باید به داد ملت خود برسد. جوانی که به سرنوشت کشور نیندیشد و نسبت به خصومت‌هایی که نسبت به کشورش سازمان‌دهی می‌شود نخروشد، لایق این نیست که نام جوان شهروند یک ملت انقلابی را روی خود بگذارد. روح جوان، آن روح پر تپشی است که در سختی‌ها، به داد کشور و ملت رسید و آن‌ها را نجات داد.

این‌جانب کاندیدای ریاست جمهوری نیستم ولی به‌عنوان یک خادم و سرباز انقلاب، به‌عنوان یک طلبه و روحانی مورد اعتماد مردم، به‌عنوان یک فرزند جانباز از طرف جامعه ایثارگر، به‌عنوان یک جوان از طرف جوانان غیرتمند ایرانی و بالاخره  به‌عنوان یک عضو کوچکی از نظام مقدس جمهوری اسلامی به همه‌ی خواصی که یا خود احساس تکلیف کرده و یا دیگران برایشان تکلیف کرده‌اند و به میدان آمده‌اند و جهت تصدی کرسی دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری ثبت‌نام نموده‌اند، با صراحت اعلام می‌نمایم اگر نگاهی به تعداد ثبت‌نام کنندگان این دوره از انتخابات ریاست جمهوری و همچنین دوره‌های گذشته داشته باشید می‌بینید که افراد مختلف از هر گروه سنی، پیر و جوان، زن و مرد، از اصناف مختلف شغلی اعم از کشاورز و چوپان و رعیت و صنعت‌گر و دانش‌آموز و دانشجو و …. جهت ثبت‌نام از شهرهای مختلف ایران اسلامی رنج سفر به خود داده و به وزارت کشور مراجعه نموده است که شاید در نگاه اول به‌صورت طنز به آن نگاه شده و مورد تمسخر عده‌ای قرارگرفته می‌شود. لیکن این موضوع علاوه بر اینکه نشان‌دهنده این است که قانون‌گذاران ما در قوه مقننه هنوز به این نتیجه نرسیده‌اند که ریاست جمهوری اسلامی ایران می‌بایست شرایط سنی و مدرک تحصیلی خاصی را داشته باشد و به این موضوع توجهی نکرده‌اند و وظیفه آنان را دوچندان می‌کند که نسبت به این خلأ قانونی اقدام لازم را انجام دهند؛ این نکته‌ی مهم را می‌رساند که هر کدام از این افرادِ به‌اصطلاح عامی از راه دور و نزدیک هر چند می‌دانند صلاحیت این کاندیداتوری را ندارد اما آمده‌اند تا با زبان خود قبل و یا پس از ثبت‌نام بگویند :  ما مردم عوام از عملکرد شما خواص ناراضی هستیم و این اعلام نارضایتی خود را از وضع موجود از طریق رسانه‌ها بیان کنند و به گوش خواص جامعه برسانند.

حرف مردم به شما خواص و کاندیداهای محترم و محترمه این است که:

تا کی می‌خواهید از کنار مشکلات اقتصادی که گریبان گیر مردم شده است به‌سادگی عبور کنید؟؟؟ مردمی که در این شرایط بد اقتصادی در زیر گیره قرار داده‌شده‌اند و هر روز دستگیره‌ی این گیره بسته‌تر و فشرده‌تر شده و این مردم‌اند در زیر این فشار و رنج. آیا وقت آن نشده کمی به فکر فرو روید (افلا تعقلون)

تا کی می‌خواهید نسبت به وضعیت بیکاری جوانان غیرتمند ایرانی و مشکلات آن‌ها بی‌تفاوت عبور نمایید؟؟؟؟؟ چرا فقط هرکجا کم می‌آورید نام جوان را بر زبان می‌آورید و تملق‌گویی می‌کنید؟؟؟؟ مگر نشنیده‌اید که رهبر معظم انقلاب امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) فرموده است : متأسفانه جمعی هر کجا کم می‌آورند و هر کجا در می‌مانند نام جوان را می‌برند و عنوان و تابلوی جوان را بلند می‌کنند!!!!!

تا کی می‌خواهید با یک‌مشت شعار تو خالی در برنامه‌های خود، مردم عزیز و جوانان غیرتمند ایرانی را تحریک نموده و فریب دهید؟؟؟؟

تا کی می‌خواهید به دعواهای سیاسی چپ و راست خود ادامه دهید؟؟؟؟ تا کی دعوای سیاسی اصلاح‌طلب و اصول‌گرا ؟؟؟؟؟ اصول‌گراها بر کرسی ریاست می‌نشیند، اصلاح‌طلبان چوب لای چرخ آن‌ها می‌گذارند تا عجز آن‌ها ثابت شود و نوبت به آن‌ها برسد. اصلاح‌طلب‌ها بر کرسی ریاست می‌نشیند، اصول‌گراها چوب لای چرخ آن‌ها می‌گذارند تا ضعف آن‌ها مشخص شود و نوبت به آن‌ها برسد.

تا کی می‌خواهید بر سر منافع احزابتان دعوا کنید؟؟؟؟؟ مگر مبانی امام راحل و انقلاب را به فراموشی سپرده‌اید که این‌گونه عمل می‌کنید؟؟؟

آیا امام راحل که همه شما از آن دم می‌زنید و خود را پیرو راستین ایشان می‌دانید، به پشتیبانی از مردم، انقلاب را تأسیس نمود که چپ و راست و اصلاح‌طلب و اصول‌گرا بر سرکار بیاید و دائماً بر سر قدرت با هم منازعه داشته باشند؟؟؟؟؟؟؟

آیا امام راحل این را می‌خواست و به این هدف انقلاب را پایه‌گذاری نمود؟؟؟؟؟

آیا شهدا این را می‌خواستند و به این هدف جان خود را فدا کردند؟؟؟؟؟

آیا رزمندگان اسلام برای این هدف جنگیدند؟ که عده‌ای اسیر و عده‌ای مفقودالاثر و مفقود الجسد و عده‌ای هم جانباز که تاکنون بر روی تخت در آسایشگاه‌ها و در منازلشان خوابیده و توان حرکت ندارند.

آیا همه‌ی شما که حداقل در ظاهر اعلام می‌کنید تابع ولی‌فقیه هستید فکر می‌کنید ولی‌فقیه زمان امام خامنه‌ای از این عملکرد شما راضی است؟؟؟ و چقدر آیاهایی که از سوی شما بی‌جواب مانده …

چرا مثل کبک سر در برف کرده‌اید و نمی‌خواهید یک نگاهی به دور و بر خود بکنید؟؟؟؟ چرا نمی‌خواهید بفهمید دل رهبر معظم، امام امت، از عملکرد شما خواص، خون است!!!!!!!! و مردم در اقشار مختلف اعم از : خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران، علما و طلاب و روحانیون، دانشمندان و اساتید و دانشجویان، جوانان ، کارمندان و  کارگران و صنعت گران و در یک‌کلام همه و همه از این نحوه عملکرد ناراضی هستند!!!!

کی می‌خواهید دعواهای سیاسی احزاب را کنار بگذارید؟؟؟؟؟ مگر رهبر معظم انقلاب در سال ۹۵ در سالروز ارتحال حضرت امام اتمام حجت نکردند و فرمودند ما امروز دو جریان در کشور باید داشته باشیم و آن انقلابی و غیرانقلابی است؟؟؟؟

رهبر حکیم ما این تشخیص را داده است که دیگر باید به دعواهای چپ و راست خاتمه داد. این به ضرر کشور و مردم و خدمت‌رسانی به مردم است. اهداف عالی انقلاب اسلامی در خطر است!!!!!

زمان آن نرسیده که در راستای اهداف عالی انقلاب که معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران ،حضرت امام خمینی (ره) و تمامی شهدای به‌حق پیوسته انقلاب و دفاع مقدس با قطره‌قطره خون خود آن را امضا کرده‌اند و صندلی ریاست شما خواص بر روی آن قطرات پایه‌گذاری شده است تلاش کنید؟؟؟؟؟؟؟

زمان آن نرسیده که کمی به فکر مردمی باشید که صاحب اصلی این انقلاب هستند و مردانه حتی جلوتر از بعضی شما خواص در بحران‌های مختلفی که نظام را تهدید کرده است جهت حفظ نظام و انقلاب ایستادگی کردند و جان خود و عزیزترین کسان خود را فدا نمودند ؟؟؟؟؟؟؟

آیا فکر می‌کنید مردم عوام متوجه نمی‌شوند؟؟؟؟؟ نکند فکر می‌کنید این صندلی‌هایی که هرکدام از شما خواص به‌نوعی بر آن تکیه زده‌اید برای شماها دائمی و ماندگار است؟؟؟؟ نشنیده‌اید که رهبر انقلاب اسلامی فرمودند: مراقب باشید از حرکت طوفنده ی انقلاب باز نمانید و بدانید که برای هیچ‌کس ضمانت‌نامه ننوشته‌اند و تجربه در این چند سال نشان داده که هرکس در این چند سال از مسیر انقلاب جامانده برای همیشه جامانده است.

یادتان رفته که این ملت مؤمن و انقلابی با کسی تعارف ندارد و عقد اخوتی نبسته است!!!!!!! مطمئن باشید اگر راهتان را از راه و اهداف حضرت امام (ره) و شهدای عزیز و منویات مقام عظمای ولایت امام خامنه‌ای که خلف صالح حضرت امام است جدا کنید، همین مردم انقلابی و همین مردم عوامی که شما خواص آن‌ها را فراموش کرده‌اید  همان‌گونه که مجسمه شاه ملعون را از بالا به زیر کشیدند تک‌تک کسانی که از آرمان اصیل انقلاب جداشده باشند را از مناصبشان به زیر خواهند کشید و بدانید که :

نردبان این جهان ما و منی است                      عاقبت این نردبان بشکستنی است

لاجرم هر کس که بالاتر نشست                       استخوانش سخت‌تر خواهد شکست

فکر نکنید شما خواص و احزاب سیاسی که الان به جهت تقویت حزب خود می‌جنگید و مردم را رها کرده‌اید صاحب اصلی این نظام و انقلاب هستید. که گویا برخی هم خود را وارث انقلاب می‌دانند.اگر این‌گونه فکر می‌کنید، بگذارید صریح بگویم سخت در اشتباهید. این انقلاب متعلق به مردم است. این انقلاب متعلق به جوانان انقلابی است. این انقلاب با عزم، اراده و ایمان مردم به وجود آمد و با همین نیروی مردمی باقی ماند و ریشه دواند و در مقابل تهدیدهای نظامی و تحریم‌ها ایستاد و فلج نشد و شجاعانه و سربلند به حرکت خود ادامه داد و ازاین‌پس نیز با تبعیت محض از ولی‌فقیه این حرکت ادامه می‌یابد. ان‌شاءالله…

این انقلاب متعلق به احزاب نیست. احزاب می‌بایست در راستای تقویت و حفظ نظام و اهداف انقلاب اسلامی تلاش کنند. اهداف انقلاب اسلامی و مبانی امام راحل و یا به تعبیری اصول هفتگانه امام را اگر فراموش کرده‌اید برای شما بازخوانی می‌کنم:

۱٫تکیه بر وحدت ملی

۲٫اعتقاد به استقلال کشور و رد سلطه‌پذیری

۳٫قرار داشتن در جبهه مخالف مستکبران

۵٫حمایت از محرومان و مستضعفان

۶٫اعتماد به اراده و نیروی مردم

۷٫اعتماد به صدق وعده‌ی الهی

۸٫ اسلام ناب محمدی

امام بزرگوار (ره)، ریل حرکت کشور را به سمت هدف‌های بزرگ یعنی «حاکمیت دین خدا» تغییر داد، حاکمیت دین خدا یعنی «تحقق عدالت اجتماعی واقعی»، یعنی «ریشه‌کنی فقر و جهل»، یعنی «ریشه‌کنی استضعاف و آسیب‌های اجتماعی»، یعنی «برقراری منظومه‌ی ارزش‌های اسلامی»، یعنی «تأمین سلامت جسمی و اخلاقی و معنوی»، یعنی «پیشرفت علمی کشور»، یعنی «تأمین عزت و هویت ملی و اقتدار بین‌المللی» و خلاصه یعنی «فعال کردن ظرفیت‌های کشور».

امام راحل به برکت انقلاب اسلامی، کشور را به سمت این اهداف حرکت دادند، اگرچه رسیدن به این اهداف، زمان‌بر و نیازمند تلاش است اما آن‌ها قابل تحقق هستند و تنها شرط تحققشان حرکت در مسیر انقلاب و انقلابی گری است.

انقلاب اسلامی ما مربوط به همه‌ی دوران‌هاست و این جمله‌ی مقام معظم رهبری است که در مراسم ارتحال حضرت امام بیان فرمودند. رهبر انقلاب اسلامی فرمودند: « انقلاب و انقلابی گری برای همه‌ی دوران است و انقلاب یک رود جاری است و همه‌ی کسانی که بر اساس شاخص‌های انقلابی گری عمل کنند، انقلابی هستند حتی جوانانی که امام را هم ندیده باشند. همه انقلابی باشند تا بتوانیم این راه ]دستیابی به اهداف انقلاب[ را با موفقیت پیش برویم.»

بر همین مبنا رهبر معظم انقلاب  پنج شاخص انقلابی‌گری، انقلابی بودن و انقلابی ماندن تعریف نموده‌اند و همه باید در این چارچوب قرار بگیریم تا به تکلیف خود عمل کرده باشیم.

شاخص اوّل،پایبندی به اسلام ناب در مقابل اسلام آمریکایی

شاخص دوّم، همت بلند برای رسیدن به آرمان‌ها

شاخص سوّم پایبندی به استقلال

شاخص چهارم، حسّاسیّت در برابر دشمن

شاخص پنجم ، تقوای دینی و سیاسی

اینک این ماییم و انقلاب اسلامی که یادگار امام راحل ره است. ماییم و رهبری فرزانه که در خروش و خلوص و درایت و صلابت، خلف صالح امام است. ماییم و نسلی نو پا و یک جهان دشمن که در قالب نظام‌های استکباری و حق‌طلبانه ملت‌های مظلوم متجلی است و همه چشم به ام القری ایران دوخته‌اند. ماییم و جنگ فرهنگ‌ها در عصر حاضر و تلاش گسترده وهابیت آمریکایی بر ضد اسلام ناب محمدی و حالا چشم انقلاب باید تیز بین باشد، گوش انقلاب باید صدای ناصحان دل سوز و انتقادهای خیرخواهانه عاشقان دردمند را بشنود، دست انقلاب باید بیعت با امام و شهیدان را نشکند. پای انقلاب باید به بیراهه نرود و زبان انقلاب باید روح امید را در پیکر مستضعفان جهان بدمد .

در پایان بیان می‌کنیم ما مردم عوام از وابستگی‌های حزبی و سیاسی خسته شده‌ایم، و در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری جهت ادای تکلیف شرعی با حضور پر شور همراه باشعور، جواب قاطع و کوبنده‌ای با انتخاب یک مدیر انقلابی مطیع ولی‌فقیه و فرا حزبی و کسی که فقط و فقط درد دین و مردم داشته باشد نه درد تقویت حزب خود و اهداف حزبی رأی خواهیم داد.

پس ای خواصی که کاندیدای دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری شده‌اید، خود را با معیارهای انقلابی بودن تطبیق دهید و این معیارها را در خود تقویت کنید تا عاقبت‌به‌خیر شوید.

بارالها! یاریمان کن تا آنچه از ما خواسته‎ای به‌درستی و شایستگی انجام دهیم و خدمتگزاری بی منّت و صادق  باشیم و در همه حال تو را ناظر بر خود  ببینیم.

خدایا! یاریمان کن تا  لحظه‎ای  دینمان را برای دنیای خود  و دیگران نفروشیم  و همواره در خدمت به  مردم کوتاهی نکنیم.

                                                                                                                               پاک باشیم و خدمتگزار

                                                                                والسلام علیکم و رحمت‌الله و برکاته

                                                                                                  روح الله بیدرام

                                                                                                   

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی